فهرست
نقل قول های روز: تیم ملی ملعبه کسی نمی شود
نقل قول های روز: تیم ملی ملعبه کسی نمی شود

نقل قول های روز: تیم ملی ملعبه کسی نمی شود

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

چاره ای جز بردن پرسپولیس نداریم

در بازی سه شنبه مقابل پرسپولیس چاره‌ای جز برد نداریم تا در مسیر درستی قرار بگیریم و بتوانیم برای صعود به مرحله بعد شانسی برای صعود داشته باشیم. برای بازی پیش رو آمادگی کاملی داریم و همه از لحاظ فنی و بدنی آماده هستند. دیگر تمام کار به دوش کادرفنی تیم است که بهترین بازیکنان را برای دیدار مقابل تیم ایرانی انتخاب کند زیرا پرسپولیس با تساوی مقابل الهلال نشان داد که تیم قدرتمندی است
صحبتهای مدیر باشگاه الوحده در فاصله چهار روز مانده به بازی با پرسپولیس

کار بزرگی نکردم

نمی توان گفت کار بزرگی برای استقلال بود. به هر حال مهدی رحمتی و خرمگاه دوستان من بودند. من مثبت فکر کردم و سعی کردم مساله را مثبت حل کنم. شما دیدید وقتی آرامش به خانه بازگشت نتایج تیم تغییر کرد.
توضیح مهدی پاشازاده درباره آشتی دادن رحمتی و خرمگاه

تیم ملی ملعبه کسی نمی شود

مطمئن هستم تیم ملی بهترین نفرات را دعوت خواهد کرد. پرسپولیس 8 بازیکن دارد که شایسته حضور در تیم ملی هستند. اگر استقلال و پرسپولیس قوی باشند تیم ملی جذابیت بیشتری پیدا می کند. فدراسیون فوتبال با درایت آقای تاج این مشکلات را حل می کند و تیم ملی ملعبه کسی نمی شود.
نظر جعفرکاشانی رئیس هیات مدیره پرسپولیس درباره شایعه دعوت نشدن قرمزها به تیم ملی

از رحمتی کینه نداریم

کدام کینه شخصی؟ اگر کینه شخصی داشتیم که یک جلسه محرومیت رحمتی را پیش از این تعلیق نمی‌کردیم. این صحبت‌ها نیست و اصلاً به اینکه استقلال با پرسپولیس یا تیم‌های آسیایی بازی دارد، کاری نداریم. ما رأی می‌دهیم و این رأی به دفتر دبیرکل می‌رود که امضا می‌شود. این صحبت‌ها درست نیست و ابتدای صحبت‌هایم اعلام کردم از ایشان انتظاری بیش از این نمی‌رود.
واکنش عبداللهی عضو کمیته انضباطی به صحبتهای دیروز مهدی رحمتی

 

۱    
آی اسپورت
2017-02-25 09:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر