فهرست
پادرمیانی برانکو؛ بازیکنان صبورتر باشند
پادرمیانی برانکو؛ بازیکنان صبورتر باشند

پادرمیانی برانکو؛ بازیکنان صبورتر باشند

آی اسپورت - امروز آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به دوبی برای برگزاری بازی با الاهالی عربستان انجام شد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که تیمش این اواخر دچار حاشیه‌هایی شده است امروز به سوالات خبرنگاران حاضر در تمرین پاسخ داد:

بازیکنان صبورتر باشند

درباره جلسه امروز صبح در باشگاه باید بگویم وقت خیلی کم بود، چون باید به تمرین می‌آمدم. درباره مسائل مالی صحبت کردیم. همان طور که می‌دانید وضعیت خوب نیست. باشگاه از بازیکنان درخواست دارد صبور باشند. تلاش این است در مدت کوتاه مشکل حل شود.

وکیلم پیگیر مطالباتم است

درباره اقدامات وکیل من برای نامه نگاری با باشگاه، طبیعی است وکیل من وظیفه دارد کار را انجام دهد، چون من هم در قبال آن‌ها مسئولیت‌هایی دارم. حالا باید ببینیم چطور می‌شود.

فشردگی برای ما خوب است

تمام وقت بازیکنان می‌خندند. البته بازی‌ها برای ما مهم هستند و طبیعی است از لحاظ ورزشی هر کسی دوست دارد قهرمان را ببرد. شما ببینید بازیکنان تیم‌های مختلف قبل و بعد از بازی با پرسپولیس استراحت می‌کنند. این برای ما خوب است، چون با این فشردگی روز به روز بهتر می‌شویم و پیشرفت بیشتری داریم. ما صدر جدول هستیم و مثل سایر تیم‌ها ۴ بازی دیگر داریم. طبیعی است هر ۴ بازی برای بودن یا نبودن است.

تغییر مربی گاهی نتیجه می‌دهد

اینکه سرمربی الاهلی عوض شده، بعضی‌وقت‌ها این تغییر سرمربی خوب است و گاهی نیست. زمانی که مربی عوض می‌شود یکی ۲ بازی اول خوب هستند، چون انگیزه بالایی دارند و مربی می‌خواهد خودش را نشان دهد. طبیعی است بازی سختی پیش رو داشته باشیم و امروز هم قرار است فیلم بازی این تیم را ببینیم.

مصدومیت بودیمیر شدید است

به جز بودیمیر که هنوز آماده نیست که بازی مقابل پیکان ضربه شدید خورد، کمی هم با نورالهی مشکل داریم که مصدومیت سبکی دارد، اما تا بازی آماده می‌شود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-04-19 13:43:00
نظر دهید

۱ نظر
فرزاد مهریار
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۵۷
حقشونو میخاند پولشونو بدید تا یک مساوی دیگه جلوی زردک ندادیم.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر