فهرست
حاشیه آنلاین از آبادان: احترام به آتش‌نشانان
حاشیه آنلاین از آبادان: احترام به آتش‌نشانان

حاشیه آنلاین از آبادان: احترام به آتش‌نشانان

* با توجه به اینکه ظرفیت ورزشگاه یک ساعت قبل از مسابقه پر شد، هواداران زیادی نتوانستند به داخل ورزشگاه راه پیدا کرده و مجبور به ترک آنجا شدند.

* اگرچه گنجایش سکوهای ورزشگاه تختی آبادان 20 هزار نفر است، اما هزاران نفر در جلوی سکوها مستقر و  بازی را ایستاده تماشا می‌کنند. این در حالی است که مأموران انتظامی سعی می‌کنند آنها را از کنار فنس‌ها  دور کنند. 

* جایگاه خبرنگاران دقیقاً بالای سکوهای تماشاگران قرار دارد و اصحاب رسانه به سختی اخبار خود را در اختیار رسانه‌های‌شان قرار می‌دادند.

* هواداران آبادانی در یک اقدام زیبا قبل از آغاز مسابقه با سر دادن شعارهایی یاد آتش‌نشانان فداکار حادثه ساختمان پلاسکو را زنده نگه داشتند.

* علیرضا منصوریان اولین نفر از تیمش بود که برای نشستن روی نیمکت از تونل خارج شد و هواداران آبادانی علیه او شعار سر دادند.

* هواداران آبادانی در آغاز بازی نارنجکی را در کنار زمین منفجر کردند تا به حاضرین اطراف زمین شوک وارد شود.

* مربیان دو تیم قبل از بازی خوش و بش بسیار گرمی را با یکدیگر داشتند و در این بین مهدی رحمتی نیز لحظاتی فیروز کریمی را در آغوش گرفت.

* استقلالی‌ها که از ظهر امروز پیگیر بنر تسلیت به آتش‌نشانان بودند در نهایت به خواسته خود رسیدند و هنگام ورود به زمین بنر بزرگی را در دست داشتند که روی آن به آتش‌نشانان فداکار حادثه ساختمان پلاسکو تسلیت گفته شده بود. 

* هواداران آبادانی با هیجان خاصی بازی را دنبال می‌کنند و یک لحظه هم آرام و قرار ندارند.

۱    
آی اسپورت
2017-01-22 17:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر