فهرست
سیدجلال در کنفرانس؛ تصمیمم عوض نمی‌شود
سیدجلال در کنفرانس؛ تصمیمم عوض نمی‌شود

سیدجلال در کنفرانس؛ تصمیمم عوض نمی‌شود

آی اسپورت - سیدجلال حسینی که دیروز با انتشار نامه‌ای خداحافظی خود را از تیم ملی اعلام کرد، امروز در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. در این نشست برانکو و گرشاسبی هم کاپیتان پرسپولیس را همراهی می‎‌کردند. صحبت‌های سیدجلال را بخوانید:

 • فکر کنم خیلی هیجان زده هستم. باید از همه حاضران در این نشست خبری تشکر کنم. فکر نمی‌کردم نشست خبری من این‌قدر شلوغ باشد. از آقای گرشاسبی و برانکو ممنونم که همیشه حمایتم کردند و کنارم بودند.
 • این تصمیم را از ماه‌ها قبل گرفتم و هر سری مردد می‌شدم. هر تصمیمی سختی‌های خاص خود را دارد. بعد از صحبت با برانکو و گرشاسبی این تصمیم را گرفتم. قرار بود جمعه خداحافظی کنم که به شنبه موکول شد. از برانکو تشکر می‌کنم که من را به تیم ملی دعوت کرد. از قلعه‌نویی تشکر می‌کنم که به من بازی داد و همیشه کنارم بود. از دایی تشکر می‌کنم که در تیم ملی و باشگاه کنارم بود. از آقای قطبی ممنونم که کمکم کرد. از آقای کی‌روش تشکر می‌کنم که هفت سال با من کار کرد و خیلی به من کمک کرد.
 • از مردم شهرم بندرانزلی تشکر می‌کنم. در آن‌جا ساخته شدم. سه سال در سپاهان بودم. مهم‌ترین مساله هواداران خودمان بودند که همیشه کنارم بودند و بعد از خط خوردن از تیم ملی تشویقم کردند. از دیروز که از تیم ملی خداحافظی کردم حمایتم کردند. امیدوارم تلاشم را بیش‌تر کنم و موفقیت‌های بیش‌تری برای پرسپولیس کسب کنیم. در شرایطی هستیم که شرمنده هواداران هستیم. نتوانستیم قهرمان آسیا شویم. ان‌شاء‌الله بتوانیم خوشحال‌شان کنیم.
 • بزرگان ما هم همین‌طور خداحافظی کردند. متاسفانه این شرایط وجود دارد و هیچ وقت اصلاح نشده است. مهم‌ترین مساله برای ما جنگیدن برای پیراهن کشورمان و مردم است. کسی به بازی خداحافظی فکر نمی‌کند.
 • قرارداد با استقلال؟ اصلا چنین چیزی امکان ندارد. اگر جایی دیدید من قرارداد ببندم و تیمم را بعد از آن عوض کنم سند بیاورید. من دو سال در پرسپولیس بودم و به قطر رفتم. به ایران آمدم و به نفت رفتم. بعد هم با افتخار با پرسپولیس قرارداد بستم. امکان ندارد با تیمی صحبت کنم و با تیم دیگری قرارداد ببندم.
 • باید خیلی خوشحال باشم که شما خبرنگاران کنار من هستید. خیلی هیجان زده هستم. مهم‌ترین مساله برای من مردم کشورم هستم. هر جا توانستم تلاش کردم و اگر نتوانستم کاری کنم خارج از توانم بود. جا دارد این‌جا از علی پروین و علی کریمی تشکر کنم که همیشه حمایتم کردند. از بازیکنان تیم ملی که با آن‌ها زندگی کردم و کنارشان بودم تشکر می‌کنم. هنوز هم هوادار تیم ملی هستم. از دیروز کاری با من کردند که نمی‌توانم فراموش کنم.
 • تصمیم با مشورت گرشاسبی و برانکو بوده است. تا جایی که توانستم تلاش کردم. اگر جایی نتوانستم خارج از توانم بود. الان وقت این است که تمرکزم را روی باشگاه بگذارم. الان پرسپولیس بیش‌تر از هر زمانی به من و سایر بازیکنان نیاز دارد. مطمئنا تصمیم را عوض نمی‌کنم.
 • من هر جا بودم برای موفقیت تیم تلاش کردم. شرایط پرسپولیس و تیم ملی حساس بود. تصمیم سرمربی تیم ملی بود. موظف هستیم این تصمیم را قبول کنم. در هر تیمی باشم، برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم. همیشه برای تیم ملی تلاش کردم. الان هم هوادار تیم ملی هستم و به این مسائل فکر نکردم. من باید از همه تشکر کنم. می‌دانم که تمام تمرکزم روی تیمی است که در آن بازی می‌کنم.
 • اولین نفر با همسرم صحبت کردم. بعد هم با آقای برانکو و گرشاسبی صحبت کردم. نه من بلکه همه بازیکنان برای موفقیت تیم ملی بازی کردم. من به فکر برگزاری بازی خداحافظی نیستم. خیلی خوشحالم که شما را می‌بینم. من از مردم تشکر می‌کنم که همیشه حمایتم کردند.
 • همیشه کنار تیم ملی هستم. همیشه یک هوادار بزرگ و قوی هستیم. یک خواهش دارم. بعضی از مشکلات یا تصمیمات اشتباه را نمی‌توانیم گردن مسوولان بیاندازیم. هر بازی تدارکاتی به تیم ملی کمک می‌کند. باید مسوولان بیش‌تر تلاش کنند. می‌دانم کادرفنی و بازیکنان تیم ملی زحمت می‌کشند. مردم ما یکرنگ و یکدل کنار تیم ملی هستند. شما جام جهانی را دیدید. در ایران و روسیه همه برای حمایت از تیم ملی کنار تیم ملی بودند. ما پرسپولیسی‌ها هم هواداران زیادی هستیم که کنار تیم ملی قرار می‌گیریم.
 • رویای هر بازیکنی جام جهانی است. برای حضور در روسیه خیلی تلاش کردم. باید از خانواده و همسرم خیلی تشکر کنم. رویای من تجربه دومین جام جهانی بود. خانواده و فرزندانم خیلی روزهای سختی را سپری کردند. این یک حسرت بزرگ برای من بود.
 • در فوتبال ما کسی از فردایش خبر ندارد. من باید تمام تمرکزم را بروی بازی با ذوب آهن بگذارم. وقتی برای چیزهای دیگر ندارم.
 • هواداران ما بی‌نظیر هستند. بعد از این که خط خوردم، کنارم بودند. فکر کنم همیشه حمایتم کردند. من شرمنده هواداران هستم. خیلی به من لطف داشتند. امیدوارم بتوانم در باشگاه بیش‌تر کار کنم و در کنار سایر بازیکنان هواداران را خوشحال کنیم. تیم ملی قسمتی از زندگی من است. زندگی من در آن‌جا تمام شد و برای کارهایی که در پرسپولیس دارم، آماده می‌شوم.
۱۷۰ ۹  
آی اسپورت
2018-12-02 14:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
Alireza
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
خخخخ شک ندارم که سید بلال با سنگ پا یه نسبت نزدیک خویشاوندی داره!!! کچل خان فعلا این کیروش هست که دیگه تصمیمش عوض نمیشه و تورو به تیم ملی دعوت نمیکنه. تو چه تصمیمت عوض بشه چه نشه فرقی به حالت نداره چون دیگه رنگ پیراهن تیم ملی رو نمیبینی
....
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
سیدجلال دست داریم
دوپینگلال حسینی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
آخه احمق بی مو ۲بار تا آستانه قرارداد اومدی.باراول که بخاطر پول بیشتر مدیرعامل وقت راهتون رو کج کردین به سمت لنگ باردوم هم منصوریان نذاشت بیای.گفت چون لنگی هستی خوب نیس بری تیم رقیب..آخه زامبی تو رو چه به تیم دوستاره تاج..
ایرانی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
تنت سلامت کاپیتان دوست داشتنی...
Omid
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
نه تورو خدا بیا تیم ملی..کچل اینقدر پررو نوبره والا
۸ ۱
کیسه کشی با اسامی مختلف
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
بیشعور با ده تا دیگه اسم کامنت بذار کیسه کش بدبخت
سیروس
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
ایشون که مدتهاست توسط سرمربی تیم ملی کنارگذاشته شده است.این بساط دیگرچیست که راه انداخته است؟
۳ ۱
6
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
این دقیقا همون بساطیه که اسطوره ات با 45 بازی ملی و بدون تجربه جام جهانی راه انداخت
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
خیلی خوبه که برای رفتنت همه ناراحت هستند ؛
یه روزی برای رفتن خیلی ها ، خیلی از تو بزرگتر حتی دعا دعا می کردیم!
قدر این نعمت و این مورد توجه بودن را بدون و
بدون که هر کسی به اندازه تو و مثل تو موقع رفتن عزیز نیست!

قربان تو و
قربان وفای تو
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر