فهرست
قاب عجیب؛ قائدی با موبایل تمرین می‌کند؟
قاب عجیب؛ قائدی با موبایل تمرین می‌کند؟

قاب عجیب؛ قائدی با موبایل تمرین می‌کند؟

آی اسپورت - تصاویر منتشر شده از تمرین دیروز صبح تیم استقلال در سالن وزنه اسپایر شهر دوحه حاوی دو نکته مهم بود. مهم‌ترین نکته تمرین اعضای تیم این بود که همگی با جدیت زیر سنگینی وزنه‌ها مشغول کار بودند و خم به ابرو نیاورده و بعضاً به لنز دوربین لبخند هم می‌زدند. اما انتشار تصویر مهدی قائدی نکته مهم‌تری داشت.

بازیکن کم‌سن و سال و پرحاشیه تیم استقلال که گفته می‌شود شفر هم تدابیر ویژه‌ای برایش در دیدار با السد دارد و می‌خواهد از او به عنوان اسلحه پنهانش بین مدافعان تیم قطری درون محوطه ۱۸ قدم استفاده کند، رو به لنز دوربین در حالی لبخند می‌زد که وسط سالن تمرین موبایلش هم در دستش بود! جایی که همه فکر و ذکر بازیکن باید تمرکز روی تمرین با وزنه‌ها، توجه به دستورات کادر فنی و سایر موارد این‌چنینی باشد، همراه داشتن موبایل چه اهمیتی باید داشته باشد؟ مهدی قائدی نه! هر بازیکن دیگری بود که ظرف یک سال اخیر این همه حاشیه و داستان در تیم استقلال داشته قطعاً حالا رویه‌ای دیگر را در دستور کار داشت و قطعاً این موضوع ارتباط مستقیم به کار سرپرست تیم دارد. اصغر حاجیلو که مهدی قائدی به سن نوه اوست باید نسبت به این اتفاقات حاشیه‌ای تیم واکنش جدی نشان دهد. بازیکنی که دو روز بعد باید در حساس‌ترین مسابقه استقلال طی سال‌های اخیر به میدان برود چرا باید با موبایلی که صفحه‌اش هم روشن است (!)  آیا چنین فوتبالیستی می‌تواند صددرصد تمرکزش را روی صحبت‌های کادر فنی و بازی در زمین السد متمرکز کند؟

خبر ورزشی

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-09-15 18:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
2
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
ولی ادم کشت و یه روز بازداشت نشد واسه خودش رو اصلاح کنه ؟ هرکاری هم بکنه واسش ماستمالی میکنن
کمیل
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
چقدر گیر الکی میدید!؟ ول کنید، اگه موضوع برای تولید خبر ندارید خواهشا به هرچیزی برای خبرکشی دست نندازید، تمرین بدن سازی که تمرین تاکتیک نیست که تمرکز داشته باشی، وزنه باس بزنی اونهم به تعداد کاملا مشخص، وسط هر سیکل وزنه زدن هم باید استراحت کنی و عضله هات شل بشه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر