فهرست
سرگیجه شفر/ جانشینان غایبان استقلال کیستند؟
سرگیجه شفر/ جانشینان غایبان استقلال کیستند؟

سرگیجه شفر/ جانشینان غایبان استقلال کیستند؟

آی اسپورت – استقلال برای بازی با سیاه‌جامگان در مشهد چند غایب دارد. فرشید باقری 3 اخطاره و محروم است و داریوش شجاعیان و میلاد زکی‌پور هم به دلیل اتفاقات دربی، توسط کمیته انضباطی محروم شده‌اند. وریا غفوری هم مصدوم شده و احتمالا به این بازی نمی‌رسد. به این ترتیب وینفرد شفر برای چیدن ترکیب تیمش در بازی مقابل سیاه‌جامگان با دشواری‌ها و انتخاب‌های زیادی مواجه است.

جانشین احتمالی میلاد زکی‌پور، مدافع جوان استقلال یعنی آرمین سهرابیان خواهد بود. یعقوب کریمی به دلیل این که در بازی‌های قبلی حتی در فهرست 18 نفره استقلال هم قرار نداشته، شانس بسیار کمی برای بازی کردن خواهد داشت. به جای فرشید باقری هم به احتمال زیاد امید نورافکن بازی می‌کند. او در تمرینات روزهای اخیر استقلال یکی از آماده‎‌ترین‌ها بوده و مورد توجه شفر قرار داشته است. اما به جای شجاعیان محروم، شفر انتخاب‌های بیشتری دارد. حسن بیت‌سعید، سرور جپاروف و حتی مهدی قائدی بازیکنانی هستند که می‌توانند به جای شجاعیان به میدان بروند. جانشین قطعی وریا غفوری هم خسرو حیدری خواهد بود.

۸۱ ۴  
آی اسپورت
2017-11-18 17:48:00
نظر دهید

۴ نظر
العین 6 - 1 کیسه
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۹
جناب 4 تا نقطه چین تو که میگی کیروش مقصر سوراخ شدن برانکو مقابل عربها نیست درست میگی نیست ولی آیا برانکو مقصر سوراخ شدن استقلال و منصوریان مقابل العین هست؟
فقط لطفا مرد باش و ج بده.
۵ ۳
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۲۰
با کی داری حرف میزنی ؟؟؟!!! .... با خودت ؟
علی
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۳۷
برانگوه مقصر سوراخ شدن لنگ جلوی الهلال هست، نیست؟
خخخخخ
غصه نخور شش تایی مفلوک پایتخت
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۳۰
مهدی که نیست علیپور ....... رو ....... :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر