فهرست
گزارش لیگ یک؛ باخت غافلگیرکننده نساجی
گزارش لیگ یک؛ باخت غافلگیرکننده نساجی

گزارش لیگ یک؛ باخت غافلگیرکننده نساجی

آی اسپورت – بازی های هفته نوزدهم لیگ یک امروز برگزار شد و نتیجه عجیب امروز باخت 3-1 نساجی مازندران مقابل میزبانش گل گهر سیرجان بود. سایر نتایج امروز به شکلی رقم خورد که بادران هم اختلاف خود را با تیم سوم جدول بیشتر کرد.

نفت مسجدسلیمان ۲-۱ صبای قم

صدرنشین بلامنازع لیگ یک در بازی مقابل تیم پایین جدولی صبای قم به یک پیروزی سخت دست پیدا کرد. شاگردان فکری در آخرین دقایق بازی مقابل میهمان خود با تساوی 1-1 متوقف شده بودند اما گل دقیقه 88 مجید ایوبی هر 3 امتیاز بازی را به حساب آنها واریز کرد.

فجرسپاسی ۳-۰ ماشین سازی

بک پیروزی آسان برای نماینده شیراز. روند خوب فجر امروز ادامه پیدا کرد و حالا آنها با رده سوم جدول فقی یک امتیاز فاصله دارند و البته رقبای زیادی هم‌امتیاز با این تیم به دنبال صعود به لیگ برتر هستند.

ایرانجوان بوشهر ۰-۳ بادران

با وجود از دست دادن قائم اسلامی خواه، بادران همچنان نتایج خوبی می گیرد. شاگردان محمد ربیعی امروز میزبان خود را به راحتی شکست دادند و 37 امتیازی شدند. حالا آنها با تیم سوم چدول 4 امتیاز فاصله دارند و از حاشیه امنیت خوبی برخوردارند.

آلومینیوم اراک ۰-۰ مس رفسنجان

بازی تیم های میانه جدولی لیگ یک برنده نداشت. این تساوی کمکی به دو تیم نکرد و آنها در همان رده های قبلی خود ماندند.

خونه به خونه ۲-۱ مس کرمان

در روزی که جواد نکونام به دلیل استعفا، روی نیمکت تیم بابلی حضور نداشت، این تیم در دقایق آخر به یک پیروزی باارزش رسید. گل دقیقه 86 حمید کاظمی باعث شد خونه به خونه به یک امتیازی نساجی رده سومی برسد.

گل گهر ۳-۱ نساجی

باخت عجیب شاگردان داوود مهابادی فاصله آنها را با تیم دوم جدول به 4 امتیاز رساند و حالا 3 تیم 32 امتیازی در تعقیب نساجی هستند و می توانند در هفته های آتی این تیم را به رده های پایین تر بکشانند.

راه آهن ۰-۰ برق جدید شیراز

یک تساوی بدموقع و غافلگیرکننده برای برق! این تیم اگر امروز میزبان قعرنشین خود را شکست می داد به رده سوم جدول صعود می کرد اما حالا در رده ششم جدول قرار دارد.

شهرداری تبریز ۲-۱ شهرداری ماهشهر

شاگردان سیروس دین محمدی مقابل تیم متحول شده شهرداری ماهشهر به یک پیروزی باارزش دست یافتند و به روند خوب خود هم ادامه دادند.

ملوان ۱-۰ اکسین البرز

ملوان با تک گل پوریا غلامی 3 امتیاز حساس به دست آورد و بالاتر از رقیب امروز خود در رده ششم جدول قرار گرفت. روند بد شاگردان علی لطیفی هم امروز ادامه پیدا کرد.

جدول رده بندی

 ۱-نفت مسجدسلیمان ۴۲ امتیاز

۲-بادران ۳۷ امتیاز

۳-نساجی مازندران ۳۳ امتیاز

۴-خونه به خونه ۳۲ امتیاز

 

 

۲    
آی اسپورت
2018-01-14 16:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر