فهرست
پیشنهاد خوب و مناسب و صد درصد عملی
پیشنهاد خوب و مناسب و صد درصد عملی

۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵

پیشنهاد خوب و مناسب و صد درصد عملی
آی اسپورت
2018-06-24 14:25:49
نظر دهید

۱۴ نظر
بی طرف
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
پیشنهاد خوبی هست متاسفانه اون خانوم نویسنده اونقدر که سرگرم دفاع از کی روش در این بخش توئیت هاست حاضر نیست یک مقاله یا حتی یک توئیت یک خطی برای حمایت از حضور بانوان در ورزشگاها بنویسه البته متاسفانه برای ایشون مردم ایران کسانی هستن که جز تعریف از کی روش حرف دیگری ندارن.
مارال
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
پیشنهاد خوبیه.
شیمبا
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۸
چه پیشنهاد احمقانه ای. برنامه های تی وی شده محلی برای معرفی و تجلیل و تبلیغ برای هر ننه قهر کرده ای.
تا به حال یک زن ندیدم مقاله های تخصصی فوتبالی منتشر کرده باشه. کارشناسی کرده باشه. حالا چون پاش به توپ خورده چه ربطی به کارشناس بودن داره. فقط به خاطر زن بودن؟
۵ ۱
احسان
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۲
به نڟرت زنی که مدرک مربیگری داره بهتر از خسرو حیدری و کمال کامیابی نیا تحلیل نمیکنه؟
علی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۵
پیشنهاد خوبیه
ولی بازم احتمالا اجازه داده نشه. ارجاعتون میدم به اجرای خانم صمدی تو تلویزیون اینترنتی. اینجا که تلویزیون ملیه
دوم شاید من متوجه نشدم. اگر منظورتون تیم فوتبال بانوان ایران هست که ایران تیم فوتبال بانوان قدرتمندی نداره. تیم فوتسالمون فوق العاده کار کرده که بهتره فوتسال رو از فوتبال حدا کنیم.
هرچند باز هم اگر از تیم فوتبال بانوان مهمانی دعوت بشه استقبال میکنم

۲
محمد
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۸
هیمینطوری ساندیسیا به خون عادل تشنه ان!!!
۱
مهدی
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۱
بانوان محترمند . اما باید به سلیقه ی مخاطب هم احترام گذاشت . شما برید معتبرترین شبکه های ورزشی جهان رو ببینید . کدومشون کارشناس زن میارن ؟ اینکه همه ی کارشناس ها مرد هستند معنیش این نیست که زنها از کارشناسی منع شده اند بلکه دلیلش اینه که مردان علاقمند به فوتبال بیشترند و به همین دلیل احتمال اینکه کارشناسان خوب مرد باشن بیشتره
فرهاد
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۲۰
یک شبکه تلویزیونی و یا یک برنامه در سطح جهان نشان دهید که این کار را کرده باشد؟ متاسفانه برخی فکر میکنند هر تفکر مسخره ای میتواند نشانه روشنفکری در زمینه حقوق زنان باشد.. در مورد گزارشگر هم ایا نمونه ای در جهان دیده اید؟
بایرن
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۳۰
شبکه ZDF آلمان فینال المپیک رو داد یه خانم گزارش کرد و چند تا از بازیهای جام جهانی را هم همین طور. البته گزارشگری آلمان ها بزرگترین نقطه قوتشان نیست و بریتانیایی ها که به نظر من بهترین گزارشگر های دنیا هستند از گزارشگر خانم برای گزارش فوتبال استفاده نمی کنند که البته منطقی هم هست. کارشناس فوتبال زن البته خیلی جاهای دنیا استفاده می شود و با توجه به این که یک مربی خانم توانسته یک تحول شگرف توی فوتسال زنان ایران رقم بزنه، می شود ادعا کرد ایران هم توی این زمینه توانایی داره.
۳
مارال
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
اگه این کار انجام شه قطعا ی کارشناس و یا مربی میارن که علمشو داشته باشه نه کسی که فقط پاش به توپ خورده باشع و از کارشناسی سر در نیاره !
اگه خوب نباشه من خودمم تلویزیون و خاموش میکنم!
۳
بایرن
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
زهره هراتیان نماینده پزشکی فیفا یک بار مهمان برنامه عادل بود و یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین برنامه های عادل را شاهد بودیم. علاوه به تخصصش روی پزشکی شناختش از بازیکن ها هم بهتر از امثال حاج رضایی (آقای حرف های تکراری و سلطان خمیازه) بود.
۴
اسماعیلی
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
برای مهمان پیشنهاد خوبیه به عنوان یک کار جدید اما به عنوان کارشناس خیر. چون بازیکنان فوتبال بانوان در ایران هنوز توان و آمادگی و صلاحیت کارشناسی رو ندارن
۱
اسماعیلی
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
برای مهمان پیشنهاد خوبیه به عنوان یک کار جدید اما به عنوان کارشناس خیر. چون بازیکنان فوتبال بانوان در ایران هنوز توان و آمادگی و صلاحیت کارشناسی رو ندارن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر