فهرست
خرید بعدی یوونتوس؛ بارتزالی لو داد
خرید بعدی یوونتوس؛ بارتزالی لو داد

خرید بعدی یوونتوس؛ بارتزالی لو داد

آی اسپورت - آندره‌آ بارتزالی مدافع میانی بانوی پیر که در پایان این فصل کفش‌هایش را آویزان می‌کند، اعلام کرد که راه‌راه‌پوشان تورین کریستین رومرو، مدافع میانی آرژانتینی تیم فوتبال جنوا را به خدمت گرفته‌اند.

اخباری مبنی بر تمایل یوونتوس به خرید مدافع میانی جنوا شنیده می‌شد و اکنون کاپیتان دوم یووه این موضوع را تأیید کرده است. بارتزالی در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتا دلواسپورت، در پاسخ به این سؤال که با بازنشستگی او چه بازیکنانی جانشینان وی در تیم ملی ایتالیا خواهند شد، گفت: «من امیدوارم که روگانی و رومانیولی بتوانند ستون‌های دفاعی مهمی برای تیم ملی باشند. به نظر آنها پتانسیل بالایی دارند که این برای یک بازیکن در پست مدافع حیاتی است. یک مدافع باید بتواند نقطه ثقل تیمش باشد. آنها جوان هستند و کم‌کم پیشرفت می‌کنند. مهم این است که بااستعداد هستند. رمرو هم پتانسیل بالایی دارد. او به یک گروه از بازیکنان ملحق می‌شود و می‌تواند از آنها چیزهای زیادی بیاموزد. هم بونوچی و هم کیه‌لینی مدافعان فوق‌العاده‌ای هستند. اگر باهوش باشید و از آنها یاد بگیرید، قطعاً پیشرفت می‌کنید. به علاوه زمانی که شما به یوونتوس ملحق می‌شوید، علاوه بر اینکه بازیکن خوبی هستید، باید شخصیت‌تان را هم نشان دهید. این موضوع بسیار مهم است.»

بارتزالی ۳۸ ساله در ادامه در پاسخ به این سؤال که بهترین مدافع میانی غیرایتالیایی حال حاضر اروپا چه کسی است، گفت: «دلیخت از آژاکس. او جوان و سرسخت است، اما الگوی واقعی از یک مدافع خارجی به نظر من سرخیو راموس است.»

 

 

۲    
آی اسپورت
2019-05-24 16:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر