فهرست
آچار فرانسه جدید پرسپولیس؛ از چپ به راست
آچار فرانسه جدید پرسپولیس؛ از چپ به راست

آچار فرانسه جدید پرسپولیس؛ از چپ به راست

 آی اسپورت- پرسپولیس هر فصل یک آچار فرانسه دارد. بازیکنی که با مصدومیت و محرومیت بازیکنان دیگر در هر پستی که باشند جایگزین آنها می‌شود.  این فصل این نقش را وحید امیری برعهده دارد. بازیکنی که فصل گذشته ستاره قرمزها بود و بی‌سروصدا و بی‌حاشیه نقش پررنگی در بردهای این تیم داشت. این فصل فشردگی بازی‌ها، حضور همزمان در تیم ملی و تغییر پست‌هایی مانند حضور در پست دفاع چپ باعث شد تا امیری کمتر به چشم بیاید اما او با ساختن دو گل در دو بازی اخیر باز هم نام خود را به عنوان ستاره سرخ‌ها مطرح کرده است. نکته ویژه دو پاس وحید امیری این است که هر دو پاس از جناح غیرتخصصی او ارسال شده. وحید امیری به دلیل غیبت فرشاد احمدزاده در این دو بازی بیشتر در جناح راست به میدان رفت و از این جناح دو پاس با پای چپش فرستاد که هر دو را منشا تبدیل به گل کرد.

امیری یکی از بازیکنانی است که در اکثر بازی‌های پرسپولیس بیشترین پاس‌های کلیدی را برای مهاجمان پرسپولیس می‌فرستد. پاس‌هایی که با بی‌دقتی مهاجمان قرمز به پاس گل تبدیل نمی‌شود. اتفاقی که اگر می‌افتاد آمار جالب توجهی برای پاس گل‌های هافبک دونده قرمزها ثبت می‌شد. بازگشت وحید امیری با دو پاس گل در آستانه دربی و همچنین هماهنگی این بازیکن با منشا، اتفاق بسیار خوبی برای پرسپولیس است.

نود

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2017-10-21 20:11:00
نظر دهید

۴ نظر
تیم دوازدهم جدول با ۴ گل زده در ۹ بازی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۹
لرزه بر تن نوکیسگان بی هویت
عمر خربییین هستم با
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
5 گل در 2 بازی
موراتا
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۸
وحید بی نظیره دونده تکنیکی سرعتی گل زن و با شعور فوتبال بالا به همه ی اینها اخلاق جنتلمنانه و بی حاشیه ی او را اضافه کنید تا ببینید با چه ستاره ی کم نظیری طرفیم
آبی فقط استقلال و الهلال
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۹
آچار فرانسه پرسپولیس داوران هستند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر