فهرست
انتقاد از طارمی در قطر؛ آماده نیست
انتقاد از طارمی در قطر؛ آماده نیست

انتقاد از طارمی در قطر؛ آماده نیست

آی اسپورت - یک روزنامه قطری به انتقاد از عملکرد مهدی طارمی در اولین بازی لیگ ستارگان با پیراهن الغرافه پرداخت. روزنامه الوطن قطر در شماره امروز خود (دوشنبه) نوشت: «مهدی طارمی بازیکن خوبی است و بدون شک در تیم سابق خود یعنی پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران تاثیرگذار بود. اما طارمی در اولین بازی الغرافه برابر السد در هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر از نظر فنی و جسمانی آماده نشان نداد.»

این روزنامه قطری در ادامه تحلیل کوتاه خود که با عنوان سطح از دست رفته مهدی طارمی منتشر شد آورده است: «طارمی در بازی با السد نمایش مطلوبی از خود ارائه نداد و به نظر می‌‌رسد دوران محرومیت باعث افت او شده. زمان زیادی هم لازم است تا به بهترین فرم ممکن بازگردد. در این حالت طارمی می‌تواند به الغرافه ملحق شود!»

الغرافه در اولین بازی رسمی مهدی طارمی در لیگ ستارگان قطر برابر السد با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورده بود.

۶۹ ۳  
آی اسپورت
2018-01-29 10:28:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش6
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰
این هم از دست از پا دراز تر برمیگرده

فقط امید وارم اون زمان که برمیگرده پرسپولیسیها فراموش کار نباشند
بامداد
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
نه عزیز من در ایران هم همین بود ....از هر 10 تا موقعیت 100 درصد گل حتی توپ روی خط دروازه 9 تای اونو یا میزد تو دست دروازه بان یا توپ از زیر پاش جدا میشد یا تو اوت میزد!
تاکتیک های برانکو اونقدر خلق موقعیت گل میکرد که هر مهاجم دیگر ایران هم جای این مردک بود آقای گل میشد علیپور امسال ثابت کرد
البته از بزم های شبانه در قطر! هم نباید چشم پوشی کرد(به عشق این چیزا !!!گدایی بازی در خارج از ایران را همیشه میکرد)
امین
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
جناب در قطر دیسکو وجود ندارد که میگی بخ خاطر بزم های شبانه، بزم هایی که تو تهران هست خیلی بزم هستند اون دبی هست که توش دیسکو و بزم های شبانه هست، طارمی مجبور بود برود یا باید قرارداد دو ساله می بست یا باید ترانسفر می شد که به باشگاه نفع رسیده باشد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر