فهرست
شماتیک: سروش چه پستی در پرسپولیس دارد؟
شماتیک: سروش چه پستی در پرسپولیس دارد؟

شماتیک: سروش چه پستی در پرسپولیس دارد؟

آی اسپورت- مصدومیت عالیشاه بعد از دو هفته نیمکت نشینی، هفته‌های آخر نیم فصل اول را برای برانکو سخت کرد. برانکو هم امیری را جانشین عالیشاه کرد و به علیپور و پریموف بازی داد، و هم رضاییان را به پست هافبک راست برد تا احمدزاده در سمت چپ جانشین عالیشاه کرد اما هیچکدام از این دو راه حل جای خالی وینگر سریع و خلاق سرخپوشان را پر نکرد. خرید سروش رفیعی، هدف اول برانکو در نقل و انتقالات زمستانی بود و با ورود او احتمالا نگرانی سرمربی سرخپوشان برطرف می‌شود.

سروش رفیعی که ذاتا یک هافبک تهاجمی است، این فصل با توجه به سبک بازی تراکتورسازی به پست وینگر راست منتقل شد و موفق هم بود. او احتمالا در پرسپولیس هم همچنان وینگر خواهد بود. با درخشش محسن مسلمان، پرسپولیسی‌ها نیازی به هافبک تهاجمی جدید ندارند اما سروش رفیعی در نقش وینگر چپ، می‌تواند زوجی موفق با مسلمان بسازد و تعداد موقعیت‌های پرسپولیس در هر بازی را بالاتر ببرد.

با بودن همزمان سروش در کنار طارمی، امیری، مسلمان و احمدزاده، موقعیت ندادن به پرسپولیس برانکو در نیم فصل دوم سخت‌تر خواهد شد. تیمی که حالا بیشتر از قبل موقعیت می‌سازد تا سرانجام، مهاجمان بی‌دقتش یکی از این موقعیت‌ها را گل کنند.

ترکیب جدید خط حمله پرسپولیس
ترکیب جدید خط حمله پرسپولیس

۲۰ ۴  
آی اسپورت
2017-01-09 14:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
P71
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
پیش ب سوی قهرمانی...
برزو
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
البته اگه عليمنصور مث پارسال ناهمواري ايجاد نكنه.
ملتفتي كه؟
#نُه_سال_عقده_نشه_ده_سال؟
۷
م.ر
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
فعلا پستش سوزوندن کیسه های دسته سومیه... برای ما همین کافیه...!
محمد
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
... جوجه رو آخر فصل ميشمارن ... قلعه نوعي حال همه لنگيها رو ميگيره ...خخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر