فهرست
سووون سامسونگ آخرین تیم نیمه نهایی لیگ قهرمانان
سووون سامسونگ آخرین تیم نیمه نهایی لیگ قهرمانان

سووون سامسونگ آخرین تیم نیمه نهایی لیگ قهرمانان

آی اسپورت –  در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم سوون سامسونگ کره جنوبی برابر دیگر نماینده کره چونبوک موتورز صف آرایی کرد و در پایان موفق شد با برتری در ضربات پنالتی به نیمه نهایی صعود کند.

تیم سوون سامسونگ کره جنوبی در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل چونبوک موتورز کره جنوبی به میدان رفت و در پایان وقت های معمول این چونبوک بود که با کامبکی فوق العاده 3 بر 0 برنده شد و بازی به وقت‌های اضافه رفت. تلاش دو تیم در این زمان نتیجه ای در برنداشت و همه چیز به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی سوون سامسونگ موفق شد حریف خود را با نتیجه 4 بر 2 از پیش رو بردارد و راهی مرحله نیمه نهایی شود تا با کاشیما آنتلرز مصاف دهد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-09-19 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
خیلیبه نفع پرسپولیسی ها شد چونبوک موتورز خیلی قوی تر بود بازیرفت معلومنشد چطوری 3 تا خوردند که امروز تلافی کردند ولی در پنالتی بختند اگر السد را ببرند بهترین فرصت برای قهرمانی را دارند البته اگر السد هم مثل الدحیل ماست بخورد و بازی کند
۴ ۱
***
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
منطق استقلالیا: همه تیم هایی که مقابل استقلال بازی میکنن قوی هستن حتی اگه دسته سومی باشن، همه تیم هایی که مقابل پرسپولیس بازی میکنن ضعیف هستن حتی اگه همونا قبلش دعا کرده باشن تو قرعه کشی بهشون نخورن و تا بازی برگشت واسه پرسپولیس نمک ریخته باشن!
استقلالی میمیرد، منطق نمیپذیرد!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر