فهرست
تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر/ ستاره بازی
تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر/ ستاره بازی

تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر/ ستاره بازی

آی اسپورت- در هفته چهاردهم، 5 پیروزی یک برد صفر و 7 پیروزی با حداقل اختلاف رقم خورد و همین یعنی باید به دنبال ستاره هایی در تیم منتخب گشت که قادرند در یک لحظه سرنوشت را عوض کرده و به نفع تیمهای شان بکنند به علاوه ساسان انصاری.

 

رشید مظاهری: 4 واکنش خوب در یک بازی سنگین؛ به همین دلیل مظاهری بالاتر از رحمان احمدی (3 واکنش و یک خروج اشتباه) و فراهانی (2 واکنش فوق العاده زیبا و کلیدی قبل از یک بر صفر و بعد از یک بر صفر) انتخاب می شود.

علی حمام: پرسپولیس در بیشتر دقایق بازی بدون وحید امیری بازی می کرد چون حمام حتی یک لحظه هم از او غافل نبود. مدافع لبنانی یک تکل فوق العاده دقیقه 77 زد و دروازه خالی را نجات داد.

محمد نژادمهدی: یک نمایش نه چندان عالی ولی خوب و رضایتبخش که او را جلوتر از بقیه برای حضور در تیم منتخب قرار می دهد. نژادمهدی فوق العاده نبود ولی مثل محمدزاده، سوتی هم نداد.

عبدالله کرمی: تفاوت دقیقه 55 تا 65 بازی فولاد و صنعت نفت را رقم زد. دقیقه 55، توپ را از روی خط دروازه طالب لو وقتی بازی یک بر صفر بود، بیرون کشید و 10 دقیقه بعد، اختلاف 3 برابر شد.

احسان حاج صفی: یک نمایش کامل و بی نقص. حاج صفی به سمت چپ خط دفاعی برگشته و فوق العاده بازی می کند. یک گل زد و تمامی ارسال هایش دروازه تراکتورسازی را با خطر روبرو کرد.

رضا اسدی: به واسطه گلی که زد، انتخاب نمی شود بلکه در تیم منتخب هفته است به دلیل پاس های بلندی که پشت مدافعان حریف می دهد. او این کار را قادر است با ضربات سر هم انجام دهد. 

روح الله سیف الهی: دروازه ماشین سازی روی پاس دیدنی او پشت مدافعان حریف باز شد ولی سیف الهی هم قبل از این صحنه و هم پس از آن، چند بار دیگر هم چنین پاس هایی داد که قدرش دانسته نشد.

صادق بارانی: همه کاره پیکان در مرکز زمین است و جزو بازیکنانی که خوب از مغزشان به جای عضله کار می کشند. بدشانس بود که هر دو ضربه اش به تیر خورد و گل نشد؛ یکی تیر عمودی و دیگری تیر افقی!

جابر انصاری: ثابت شد باید یکی از دو مرد خط حمله استقلال باشد چون بهترین بازیکن برای ایفای نقش مهاجم سایه است. کمترین لیاقت انصاری برابر پدیده همین گلی بود که زد.

ساسان انصاری:دیگر باید به حضور او در ترکیب تیم منتخب عادت کنیم. این هفته برابر صنعت نفت همه کار کرد؛ پاس گل اول را داد، پنالتی گل دوم را گرفت و برای هفتمین بازی متوالی گل زد.

لوسیانو پریرا: صعود گسترش فولاد به رتبه های میانی جدول ارتباط مستقیمی با شروع گلزنی ها او دارد. روی گل اول، هوش بالایش در جایگیری را نشان داد و مانورش قبل از زدن گل دوم دیدنی بود.

 

سرمربی: عبدالله ویسی

اینکه تراکتورسازی را بعد از 16 بازی در تبریز برد، یک طرف قضیه است و اینکه تیمش نمایشی زیبا داشت و می توانست با دستی پر تر به خانه برگردد، طرف دیگر. از مجتبی حسینی هم نباید غافل شد که 7 برد در 8 سرمربیگری اش دارد و این هفته پرسپولیس بدون باخت را شکست داد.

۱۴    
آی اسپورت
2016-12-18 19:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر