فهرست
توضیح افتخاری درباره حسینی، جپارف و تیام
توضیح افتخاری درباره حسینی، جپارف و تیام

توضیح افتخاری درباره حسینی، جپارف و تیام

آی‌اسپورت- مدیرعامل استقلال در گفت‌وگویی به توضیح درباره شرایط اخیر استقلال و بازیکنان کلیدی این تیم پرداخت. سید رضا افتخاری در گفت و گو با سایت رسمی خطاب به هواداران گفت:

«از هواداران عزیز می‌خواهم تا مانند همیشه هوشیار باشند و به شایعاتی که از منبع مشخص برای بر هم زدن آرامش باشگاه منتشر می شود، توجه نکنند و اجازه دهند باشگاه در آرامش به وظایف خود عمل کند. در هفته های اخیر شایعاتی مبنی بر استعفای مدیرعامل و جدایی تعدادی از بازیکنان یا جذب بازیکنان مصدوم مطرح شد که در این باره مواردی را برای روشن شدن ذهن هواداران توضیح می دهم. تنها قرارداد ما با آقای دانشگر نهایی و اجرایی شده است زیرا این قرارداد با تاییدیه معاونت پزشکی همراه بوده است. دیگر قراردادها بعد از تایید کادر پزشکی اجرایی خواهد شد. البته آقای توفیقی با بازیکنان به توافق رسیده اند اما اجرایی شدن هر قرارداد مشروط به تاییدیه پزشکی است. مجید حسینی؟ ایشان با وکیل خود به باشگاه مراجعه نمود و در خواست کرد تا اگر پیشنهاد خوبی داشت، ما با جدایی او موافقت کنیم. در پاسخ به درخواست ایشان به او اعلام کردیم که باشگاه استقلال بیش از هر باشگاه دیگری به حسینی نیاز دارد و به هیچ وجه موافق انتقال او نیست. بر اساس قرارداد نیز ایشان یک سال دیگر باید در استقلال حضور داشته باشند و با ما قرارداد دارند. جپارف؟ در چند روز اخیر باشگاه پیگیری لازم را برای قرارداد این دو بازیکن انجام داده است. بنا به درخواست مدیر برنامه این دو بازیکن، به دنبال فراهم کردن پیش قرارداد آنها هستیم و در صورت پرداخت، بازیکنان برای اضافه شدن به اردوی تیم، به ترکیه سفر می کنند.»

«روزبه چشمی؟ امروز با مدیر برنامه‌های روزبه چشمی صحبت کردم. ایشان گفتند آقای چشمی برای مرخصی به قطر رفته و فردا به ایران باز می‌گردد. او به ما گفت روزبه با توجه به اینکه با استقلال قرارداد دارد و خودش هم به تیم استقلال علاقه دارد، بنابر این تا پایان قراردادش با استقلال به هیچ تیمی نخواهد رفت. در پیام های قبلی به هواداران عزیز اعلام نمودم که مذاکرات با بازیکنان کاملا محرمانه می باشد و در صورت نهایی شدن به اطلاع همه خواهد رسید و باز هم تکرار می کنیم به شایعات توجه نکنید. باشگاه شبانه روز پیگیری عقد قراردادهای جدید با بازیکنان مد نظر باشگاه است. خوشبختانه در سال جاری بازیکنان خوب و آینده دار با قرارداد بلند مدت جذب باشگاه شدند تا استقلال همچنان آکادمی بازیکن سازی خود را فعال نگه دارد و بازیکنانی مانند آنهایی که اکنون برای هواداران از اهمیت بالایی برخوردار هستند، پرورش و به فوتبال معرفی کند. سه کار عمده و اساسی انجام دادیم؛ جوانگرایی در تیم بزرگسالان، تقویت تیم های پایه و پرداخت بدهی های باشگاه که در خصوص موضوع بدهی ها به زودی باشگاه لیست تمام پرداختی ها که از ده سال قبل طلب داشتند را جهت اطلاع هواداران اعلام می کند. افرادی که این روزها آتش بیار معرکه شدند و برای مایوس کردن هواداران تمام توان خود را بسیج کردند بدانند که سال قبل نیز این فعل را انجام دادند و نتیجه آنها پایانی درخشان برای تیم بود و بهتر است امسال این کار را تکرار نکنند. بخش عمده مشکلات باشگاه به خود آنها باز می گردد که در حال حاضر باشگاه را به چالش کشیده و ما باید درآمد خود را صرف بدهی های آنها کنیم که برای ما یادگار باقی مانده است.»


«هیات مدیره باشگاه استقلال با قدرت به کار خود ادامه می دهد و اینگونه تحرکات در رسانه ها و فضای مجازی خللی در اراده ما وارد نخواهد کرد. آنهایی که منافعشان این روزها به خطر افتاده با هماهنگی برخی دلالان محترم به معاونت ورزشی باشگاه استقلال، آقای توفیقی ناجوانمردانه حمله می کنند. در صورتیکه ایشان حافظ منافع باشگاه است و اجازه نمی دهد که از نام بزرگ باشگاه استقلال و احساسات هواداران سو استفاده شود. بنا بر این هواداران عزیز فریب افرادی که می‌خواهند از باشگاه سو استفاده کنند را نخورند. من شاهد بودم که ایشان به صورت شبانه روزی و تا پاسی از شب در حال انجام مذاکره و انعقاد قرارداد بود و کلیه بازیکنان نیز از سوی ایشان با درخواست سرمربی جذب شدند. هدف مدیریت باشگاه حفظ و تقویت تیم است. بنابر این در این امر مهم از هواداران انتظار داریم از تیم استقلال حمایت کنند و به سخنان افرادی که میلیاردها ریال برای باشگاه بدهی گذاشتند، توجه نکنند و اجازه ندهند با احساسات پاک آنان بازی شود.»

 

ورزش سه

  ۴  
آی اسپورت
2018-07-11 20:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سوشاتاجی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
مخلص کلام مدیرما ، جباروف وتیام رو هوا اگه پول جور شد میان اگه!!!!! ،سیدمجید میره ، تنها بازیکن جذب شده به دردبخور دانشگره ، من خیلی خوبم توفیقی عالیه ، نگران نباشید یعنی خداوکیل مدیریت یه دبستان از سرت زیاده یعنی خاااااااااااااااااااااااااک
۷
مجیدپرسپولیسی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۹
اقای افتخاری شما مطمئن هستید با این بازیکنان صحبت کردید؟ بحث صداقت و دروغگوییه . شما در مورد ابراهیمی مصاحبه میکردید که ما در حال مذاکره و صحبت هستیم ولی الان اعلام کردید که بعداز جام باشگاه های آسیا ایشون رو ملاقات نکردید حتی تماس تلفنی هم نداشتید ! من خودم پرسپولیسی هستم هرچی هم شما ضعیف باشید بیشتر خوشحال میشم ولی اینهمه دروغگویی و حرفهای دو پهلو صدای من رو هم در اوردید ! چه برسه به هواداران کیسه!!
۳
مارال
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
مجید حسینی میره
امید رفت
تیام و جباروف رو هوا
قرارداد بستن با بازیکنای مصدوم
آماده نبودن برا دربی
قهرمان کی بودید شما؟
پنجره بازه هوا میاد ؟
۴
مارال
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
مجید حسینی میره
امید رفت
تیام و جباروف رو هوا
قرارداد بستن با بازیکنای مصدوم
آماده نبودن برا دربی
قهرمان کی بودید شما؟
پنجره بازه هوا میاد ؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر