فهرست
عصبانیت کیانی؛ مگر مرتکب قتل شده‌ایم؟
عصبانیت کیانی؛ مگر مرتکب قتل شده‌ایم؟

عصبانیت کیانی؛ مگر مرتکب قتل شده‌ایم؟

آی اسپورت – احضار مهدی کیانی و عارف آغاسی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باعث ناراحتی کاپیتان تراکتورسازی شده است. چرا که او معتقد است ماجرا اصلا جدی نبوده و فقط یک اتفاق ناخواسته باعث جراحت دست آغاسی شده. کیانی در گفتگو با تسنیم توضیحات بیشتری در این باره داده است:

-اصلاً چیزی نبود که درباره‌اش صحبت کنیم، اما آن‌قدر بزرگش کردند و جو دادند که نمی‌دانم دیگر چه بگویم. این داستان اگر آن‌قدر بزرگ بود که می‌گویند، باشگاه خودش اقدام می‌کرد. باشگاه تراکتورسازی به‌قدری بزرگ است که اجازه چنین کارهایی را ندهد. من 10 سال است که در فوتبال تبریز هستم. اگر چیزی بود، خودمان آن را حل می‌کردیم. زخمی شدن دست آغاسی هم یک اتفاق ناخواسته بود. متاسفم که این اتفاق را تا این حد بزرگ کردند.

-بچه‌ها بودند و همه دیدند که چه اتفاقی افتاد. تا این لحظه چیزی نگفته بودم، اما الان برای اولین بار می‌خواهم بگویم که چهارشنبه گذشته چه اتفاقی افتاد. ما داشتیم میوه می‌خوردیم. دست عارف (آغاسی) زیر چاقو بود که من آن را ندیدم و چاقو را کشیدم و دستش زخمی شد. همان جا داد زد که «چه کار می‌کنی؟» آنجا فهمیدم که دست عارف را به آن روز انداختم؛ تمام شد و رفت، کل داستان همین بود.

-من از این اتفاق ناراحتم؛ ناراحتم که در این شرایط که بازیکن نداریم، یک از خدا بی‌خبر این اتفاق را بیرون برده است. امیدوارم او شناسایی شود و تاوان این کارش را بدهد. از آنهایی ناراحتم که ندیده و ندانسته پشت سر یک نفر حرف می‌زنند. تیم ما جوان است. ما همه‌جوره شوخی می‌کنیم که این بچه‌ها از لحاظ روحی بالا بیایند. در دیدار مقابل پارس جنوبی هم دیدید که عارف آغاسی یکی از بهترین‌های ما بود. اگر اتفاقی رخ داده بود، هیچ‌کدام از ما روحیه و انگیزه نداشتیم، اما دیدید که خوب بازی کردیم. برای دشمن شادکن‌ها متاسفم. کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند، خانواده و زن و بچه‌ ندارند.

-می‌گویند که ما فعلاً محروم هستیم، اما مگر قتل کردیم؟ طرف قتل می‌کند و چهار ماه بعد حکمش می‌دهند، ولی در قضیه ما همان روز حکم دادند. مگر کسی آنجا بود و دید که چه اتفاقی افتاد که به این زودی هم حکم دادند؟ من ساکت شدم و درباره هجمه‌هایی که علیه من راه افتاد، چیزی نگفتم، اما آنهایی که من را به آن شکل قضاوت می‌کنند، شأن و شخصیت خودشان را نشان می‌دهند. حتماً خودشان این‌کاره هستند که فکر می‌کنند همه این‌کاره‌اند. من به اضافه تعصب تیمم را دارم و در این شرایط کاری نمی‌کنم که تراکتورسازی در دردسر بیفتد. همه ما مثل برادریم. آدم برای دشمنش هم چاقو نمی‌کشد، چه برسد به رفیق و هم‌تیمی‌اش. آن‌قدر دل و جرأت، معرفت، شهامت و «جگر» دارم که اگر این داستان واقعیت داشت، خودم بگویم، اما باور کنید همه اینها دروغ است.

 

۶ ۸  
آی اسپورت
2017-10-16 12:17:00
نظر دهید

۸ نظر
ویلی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۰
جماعت فوتبالیست به قدری پررو تشریف دارن که حتی قتل انجام بدن میان میگن مگه چیه زندگی شخصیمه!! جالب اینجاست جدیدن یادگرفتن بعد خرابکاریاشون از رسانه ها طلبکار میشن و متهمشون میکنن به جوسازی و توطئه، یکی نیست بهشون بگه همین رسانه های رنگارنگ بودن که امثال شما رو باد کردن
عه! آقا چرا می خندی؟
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
"...مگر کسی آنجا بود و دید که چه اتفاقی افتاد که به این زودی هم حکم دادند؟..."
خوب بدبختی این هست که فیلمش مثل ... و نصرتی بیرون نیومده وگرنه اینقدر پر رو بازی نمی کرد این اسطوره اخلاق! همون کسی که داور رو وسط زمین هل میده بعد عنوان بازیکن اخلاق هم میگیره!
قابل توجه کارآگاه عادل و برنامه نود!!
علی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۸
قضیه خوش گذاری شبانه و قلیان کشیدن بدون جریمه هست با وجود عکس و فیلم های مستند ولی یه موضوع ساده باید باعث محرومیت بازیکن تراکتور بشه!!!
حالا من موندم که این دو بازیکن که هر دوش میگین مسله ای نیست هیچ شاکی در کار نیست کمیته اخلاق بر اساس چه مدکی میخواد قضاوت کنه!!! که مسله درگیری بوده یا ناخواسته این اتفاق گفته
البته هدف مشخص هست میخوان بازی با پیکان بگذر بعد میکته اخلاق بگه که مسلی مهمی نبوده!!! به هر حال باید تراکتور تحت هر شرایطی نتیجه نگیره!!!!
محمد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۱
عزیزم کمی منطقی باش.
چاقو کشی با کشیدن قلیان در یک ترازو قرار نمی گیرن. هر کسی خلاف میکند باید جریمه شود. هر کسی باشد فرق نمیکند.....
۱
نوید
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۳
مهدی جان دست چه طوری زیر چاقو میمونه؟

بعد چه طوری دست به اون گندگی ندیدی؟
قلي
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
سيبش سفت بود و پوستش كنده نمي شد و باعث شد دست آغاسي بريده شود، بي تربيتها، اه !!!!
۶
a
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۵
سنگ کیانی سنگینه نمیکشن بعضیا ببینن به غیر ...و ... تیمای دیگه هم بازیکن باغیرت دارن!! مثله سه کله پوک قلیونی نیستن.
محمد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۴
این قضیه چه ربطی به اون سه کله پوک داره؟؟
چاقوکشی جریمه داره. کمیته اخلاق کم به تراکتور لطف نکرده!! کیانی داور هول داد نیم روز هم محروم نشد. حاتمی و صادقی چاقوکشی کردند بازم اتفاقی نیفتاد... چقدر باید در حق تراکتور لطف بشه تا آذربایجان جوش متشنج نشه؟؟/ انصاف و عدالت لطفا!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر