فهرست
کرانچار پس از قرارداد: انتظار معجزه نداشته باشید
کرانچار پس از قرارداد: انتظار معجزه نداشته باشید

کرانچار پس از قرارداد: انتظار معجزه نداشته باشید

آی اسپورت - زلاتکو کرانچار امروز با سپاهان به توافق نهایی رسید تا برای دومین بار، روی نیمکت این تیم بنشیند. دور جدید تمرینات سپاهان با سرمربی تازه، از روز سوم فروردین آغاز خواهد شد. کرانچار پس از قرارداد، حضور در سپاهان را بازگشت به خانه سابق دانست: «بسیار خوشحالم که دوباره این فرصت فراهم شد تا به خانه خود بازگردم. چند سالی که در سپاهان بودم اثربسیار عمیقی در من به جا گذاشت و نتایجی که کسب کردیم از زیباترین و شیرین‌ترین خاطرات ورزشی من بوده است. امیدوارم در همکاری مجدد با سپاهان در شش هفته پایانی لیگ برتر نتایج مثبتی را رقم بزنیم. من می‌توانم این امیدواری را در صورت همکاری با سپاهان ابراز کنم.»

البته کرانچار، قولی بابت نتایج ادامه فصل نمی‌دهد و تاکید کرده نباید طرفداران این تیم انتظار معجزه داشته باشند: «می‌توانم قول کار و تلاش‌ زیاد را بدهم تا نتایجی بهتر از حال حاضر رقم بخورد. نباید انتظار معجزه داشت و فقط باید امیدوار باشیم هواداران به همراه تیم و باشگاه هماهنگ باشند تا دوباره آن خانواده قدرتمند سپاهان را تشکیل بدهیم و هواداران روی شانه‌های خود تیم را در مسابقات دشوار حمل و به نتیجه برسانند.»

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-03-19 15:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
هواداران متوهم تراکتوری!
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
مربی خوب و جنتلمنی هستش.اگه کاشانی میذاشت تو پرسپولیس بمونه خیلی بهتر از دایی نتیجه میگرفت.مربی های کروات تو تیمهاشون ساختار خوبی درست میکنن مخصوصا تو بخش دفاع،و مثل اکثر مربی های داخلی به امید خلاقیت بازیکنان و سانتر از جناهین نیستن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر