فهرست
اخباری: ما منتظر بازی جوانمردانه بودیم
اخباری: ما منتظر بازی جوانمردانه بودیم

اخباری: ما منتظر بازی جوانمردانه بودیم

آی اسپورت – محمدسعید اخباری، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری بعد از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی را نسبتا خوب شروع کردیم و می‌دانستیم از این بازی چه می‌خواهیم. سعی کردیم روزنه‌ها را ببندیم. پرسپولیس تیم باتجربه‌ای است و با یک اشتباه شما متضرر می‌شوید. ما در شرایط مشکوک به آفساید گل خوردیم. در نیمه دوم با تغییر سیستم سعی کردیم به بازی برگردیم. فکر می‌کنم موفق هم بودیم و در شروع نیمه دوم پرفشار بازی کردیم. موقعیت ایجاد کردیم و به گل هم رسیدیم. در اثر بی‌تجربگی بازیکنمان که توپ را به بیرون زد چون فکر می‌کرد بازیکنان پرسپولیس ضربه اوت را به ما برمی‌گردانند، حریف را صاحب موقعیت و در نهایت گل کردیم. خیلی ناراحت هستیم. باید برای بازی‌های آینده تلاش کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که اعتراضش در پایان بازی به چه چیزی بوده است هم توضیح داد: این اعتراض‌ها طبیعی است و در همه بازی‌ها وجود دارد، البته اعتراض‌های نیمکت ما کمتر بود. رفتار داورها نسبت به تیم بزرگی مثل پرسپولیس متفاوت است. نوع بیان داور با بازیکنان متفاوت بود، با آن‌ها طور دیگری صحبت می‌کرد و با ما به شکل دیگری. در اعلام خطاهای ۵۰ - ۵۰ نوع نگرش داورها متفاوت است. ما اعتراض زیادی نداشتیم. نیمکت‌نشینان ما به صحنه‌ای اعتراض کردند که فکر می‌کردند بازیکنان پرسپولیس بازی جوانمردانه انجام می‌دهند اما در شروع مجدد توپ را به بازیکنان ما ندادند.

  ۱  
آی اسپورت
2021-01-30 19:59:00
نظر دهید

۱ نظر
فقط قرمز
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹، ۲۱:۳۰
هوچیگری شده جزئی از فوتبال ایران اگه هوچیگری نکنی مثل پرسپولیس پنالتی برات نمیگیرن و آسونتراون صحنه رو برای حریف پنالتی میگیرن بعد میان طلبکارهم میشن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر