فهرست
اتهام کاپلو به بایرن؛ زیر آب آنچلوتی را زدند
اتهام کاپلو به بایرن؛ زیر آب آنچلوتی را زدند

اتهام کاپلو به بایرن؛ زیر آب آنچلوتی را زدند

آی اسپورت- فابیو کاپلو، سرمربی کهنه کار ایتالیایی معتقد است که بازیکنان بایرن مونیخ در زمان کارلو آنچلوتی، مربی هم وطن وی و سابق باواریایی ها عمدا کم کاری کرده تا او را از این تیم بیرون کنند. بایرن مونیخ پس از پایان همکاری با پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی حال حاضر منچسترسیتی، کارلو آنچلوتی، سرمربی با تجربه ایتالیایی را جانشین وی کرد. پس از پایان فصل اول و کسب عنوان قهرمانی بوندسلیگا، در فصل دوم کار آنچلوتی در مونیخ، این تیم نتایج خوبی نمی گرفت و سران این باشگاه پس از شکست سنگین سه بر صفر در زمین پاریسن ژرمن تصمیم به اخراج این مربی پر افتخار گرفتند و یوپ هاینکس، سرمربی سابق بایرن مونیخ که این تیم را به افتخار سه گانه ۲۰۱۳ رسانده بود را برای بار چهارم به عنوان مربی به این تیم بازگرداندند.

از آن زمان بحث های زیادی پیرامون این موضوع که بازیکنان بایرن مونیخ و عده ای خاص از آنها عمدا کم کاری می کردند تا سرمربی آنچلوتی از کار برکنار شود مطرح شده است. در آخرین این اظهار نظر ها، فابیو کاپلو، سرمربی بزرگ ایتالیایی و سابق تیم های رم، رئال مادرید و تیم ملی انگلیس این اتهام را تکرار کرده و معتقد است که بازیکنان بایرن مونیخ برای بازگرداندن هاینکس، عمدا کم کاری می کردند.

فابیو کاپلو در گفت و گویی که با نشریه بیلد آلمان داشت در این خصوص گفت: «هاینکس به نیمکت بایرن مونیخ بازگشته و همه شگفت زده هستند که چگونه این اتفاق افتاده است و تیم به سرعت پس از این جایگزنی شروع به بردن کرده است. من فکر می کنم این بازیکنان بودند که این شرایط را بوجود آوردند. خیلی کار ها از مربی بر می آید، ولی اگر بازیکن نخواهد تلاش مضاعفی بکند، اتفاقی که در مورد آنچلوتی افتاد، مربی نمی تواند کارش را به درستی انجام دهد. بازیکنان با آنچلوتی سر جنگ گذاشتند و برای اینکه نشان دهند هاینکس بهترین شخص برای مربیگری است حالا از جان مایه می گذارند. بایرن مونیخ از زمان روی کار آمدن یوپ هاینکس در فرم بسیار خوبی قرار دارد و علاوه بر جبران شکست سنگین بازی رفت مقابل پاریسن ژرمن با پیروزی ۳-۱، این تیم را با از رتبه دوم به صدر جدول بودنسلیگا بازگرداند و هم اکنون با ۱۱ اختلاف امتیاز صدرنشین آلمان است.»

وبسایت نود

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-27 20:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
اصلا هم اینجوری نیست برادر کاپلو حالا چون هموطمش هست داره طرفداریش رو میکنه با بازیکنان کنار نمیومد تازه خیلی تمرین معمولی میداد بهشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر