فهرست
استقلالی‌های مصدوم: افزایش به جای کاهش
استقلالی‌های مصدوم: افزایش به جای کاهش

استقلالی‌های مصدوم: افزایش به جای کاهش

آی‌اسپورت- استقلالی‌ها در اردوی پیش فصل ارمنستان تعدادی از بازیکنان‌شان را به دلیل مصدومیت از دست دادند. این مصدومان البته جدا از مصدومیت شدید و دوری طولانی‌مدت امید ابراهیمی و محسن کریمی بوده‌اند. تنش بین باشگاه و کادر پزشکی هم باعث شده بود وضعیت آینده مصدوم‌ها چندان روشن نباشد. فرشید باقری، لئاندرو پادوانی و فرشید اسماعیلی با مصدومیت چند هفته‌ای از ابتدای لیگ هفدهم را از دست دادند. با بازگشت آبی‌ها به تهران و بهبود روابط بین منصوریان و کادرپزشکی انتظار می‌رفت روند بازگشت مصدوم‌ها سریع‌تر شود و دیگر بازیکنان هم تحت کنترل بیشتری قرار بگیرند. اما حالا بعد از گذشت تقریبا یک ماه از مصدومیت آن سه بازیکن نه تنها وضعیت بهتر نشده، که حالا خسرو حیدری و میلاد زکی‌پور هم به جمع مصدومان آبی‌پوش اضافه شده‌اند. فرشید باقری و میلاد زکی‌پور در تمرینات شرکت نمی‌کنند اما حیدری، اسماعیلی و پادوانی به طور اختصاصی تمرین را شروع کرده‌اند. با این وجود نکته قطعی و مشخصی درباره مصدومان استقلال وجود ندارد و ممکن است در دیدار با سایپا هم هیچ‌کدام از این بازیکنان آمادگی لازم برای حضور در فهرست آبی‌ها را نداشته باشند. شاید هم منصوریان به دلگرمی و پشتوانه ستاره‌های پرتعدادش چندان به سرعت بازگشت مصدومان تیم‌اش فکر نمی‌کند.

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-08-12 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی منصور عشق است
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۵
او کلاسیک ترین، باسوادترین و باشخصیت ترین مربی ایران است.

تگزاس هم نجیب ترین است.
عاشق پرسپولیسم
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۲
ابراز محبت شما نسبت به منصوریان شخصیت شما و خانواده محترمتان را نشون میده. راستی به نظر میرسه نسبت فامیلی نزدیکی با تگزاس دارید.
۵
......... شماست
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۸
و شما دوست من هستی عاشق ِ استقلال.
۲
نسبت نزدیک؟؟
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
ایشان ...... شماست و شما رفیق من خخخخ
۱
منصوریان هستم
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
بنده تمام متد بدنسازی و تمرینات و از دانشگاه های آلمان کپی برداری کردم، اگر هم بازیکنی مصدوم میشه اول تقصیره زمین هستش! دوم چون امسال بشکه آب یخ نداشتیم و سوم اینکه آقا مدد همه وسایل و میریزه پشت وانت!!! ولی هوادارا نگران نباشن، از هفته های آینده یه استقلالی میبینن که تو عمرشونم ندیدن!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر