فهرست
حسرت پیام؛ دنیا روی سرت آوار می‌شود
حسرت پیام؛ دنیا روی سرت آوار می‌شود

حسرت پیام؛ دنیا روی سرت آوار می‌شود

آی اسپورت – کسی نیست که ازعلاقه پیام صادقیان به پرسپولیس بی خبر باشد. او حتی همین حالا که در ترکیه بازی می‌کند رویای بازگشت به پرسپولیس را در سر دارد. پیام با حسرتی باورنکردنی درباره جدایی‌اش از پرسپولیس حرف می‌زند. شاید برای آن‌ها که خیلی راحت پیراهن این تیم را از دست می‌دهند لازم باشد که یک بار حرف‌های تازه پیام را بخوانند: «من همیشه گفتم و باز می‌گویم که اولویت همیشگی من تیم پرسپولیس است. تمام موفقیت‌های لازم را با هر دشواری دنبال خواهم کرد تا بتوانم روزی دوباره به پرسپولیس بازگردم. شاید باور کردنی نباشد اما تا زمانی که پیراهن این تیم را بر تن داری شاید متوجه نشوی اما تمام دنیا روی سرت آوار می‌شود وقتی از آن جدا می‌شوی. خوشبختانه بعد از چند فصل جدایی از پرسپولیس هواداران این تیم همچنان به من لطف دارند و من نیز تمام تلاشم را خواهم کرد تا بار دیگر بتوانم در اوج درخشش به این تیم بازگردم.»

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2018-01-04 12:14:00
نظر دهید

۳ نظر
Amir
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹
لیاقتت هواداری پرسپولیسم نداره این بچه . روزایی که تو پرسپولیس بود تو خونه مجردی شب تا صبح دختر می امد و میرفت و پی کثافت کاری بود باید قدر جایگاهی که توش قرار گرفته رو میدونست
۹ ۲
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
حتما تو لیاقت داری هان؟
۲
رضا
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۲۳
حتما بقیه بازیکنان فوتبال از این مسایل منزه هستند؟؟؟ امیرجان آیا شما تصوری از اوضاع اخلاقی و اجتماعی کشور کلانشهرها بخصوص تهران دارید؟ می دانید بسیاری از جوانان چگونه زندگی می کنند؟ دانشجویان چطور(بخصوص از نوع غیر بومیش)؟بسیاری از ورزشکاران بازیگران سینما حتی تلویزیون و .... در کدام وضعیت اخلاقی قرار دارند! پس شما نباید زمانیکه با عرض معذرت این مسایل زشت و غیر اخلاقی اینقدر شیوع دارد و همه گیر شده است!!! با آبروی یک نفر بازی کنید آنهم کسی که تکنیکی ترین بازیکن سالهای اخیر ایران بوده و عاشق پرسپولیس!!! تیمی که با کمی کنترل و حمایت مختص فوتبال حرفه ای و تیمهای حرفه ای می توانست او را جمع و جور کنند مثل مسلمان و خیلیهای دیگر! و شاید الان در جام جهانی به تکنیک او امیدوار بودیم.البته تیمهای سرخابی تنها جام پر از نوشیدنی را می خواهند و گرنه دور می اندازند مثل پیام!!! اگر پیام کمی عاقل بود هنگام انتخاب عشق کمی بیشتر دقت می کرد!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر