فهرست
خداحافظی عقیلی از فوتبال: پایان تلخ
خداحافظی عقیلی از فوتبال: پایان تلخ

خداحافظی عقیلی از فوتبال: پایان تلخ

آی اسپورت - دوران فوتبال پرافتخار عقیلی، پایان خوبی نداشت. زوج سیدجلال در دفاع میانی تیم ملی، بخاطر بی نظمی و عذرخواهی نکردن از تیم ملی کنار گذاشته شد و به جام جهانی نرسید. خیلی زود، کابوس او به سپاهان هم رسید و از این تیم کنار گذاشته شد. امروز، عقیلی سرانجام از فوتبال خداحافظی کرد تا به گفته خودش. هیچوقت روبروی سپاهان قرار نگیرد.

عقیلی با انتشار پیامی، فوتبال را برای همیشه کنار گذاشت. بازیکنی که شاید، می‌توانست پایان قشنگ‌تری برای فوتبالش بسازد. پایانی که خداحافظی‌اش، با کنار گذاشته شدن از باشگاه محبوب و تیم ملی همراه نشود.

نامه عقیلی برای خداحافظی از فوتبال:

«آغاز همیشه با لبخند و پایان همیشه با ناراحتی همراهه .همیشه آغاز و دل بستن و شروع آسون و رفتن و خداحافظی و دل بریدن مثل یک مرگ زودهنگام سخت بوده و این چیز تازه ای نیست.. زودتر یا دیرتر روزی میرسه که خداحافظی رو تبدیل به تصمیم کنیم و وارد مرحله  جدیدی از زندگی بشیم. الان هم وقت آن رسیده که میخی به دیوار بکوبم و استوک های فوتبالم رو آویزان کنم.

اگرچه همیشه دوست داشتم وداعم از فوتبال با پیراهن طلائی سپاهان باشه اما باید واقع بین باشم که این کار برایم مقدور نیست.البته اگه من دور از چمن فوتبال و دور از میدان از شما خداحافظی می کنم مطمئنا دلایلی داره که البته شما مردم ازش خبر دارین و پشت پرده ش رو می دونین.البته من در این مدت که به دلیل بعضی مسائل دور از فوتبال بودم پیشنهادهایى داشتم و می توانستم به تیم های دیگری نیز نقل مکان کنم و فوتبال خود را در تیمی دیگر ادامه بدهم اما علی رغم ناملایمات و اتفاقات پارسال و امسال ، اونقدر مردم اصفهان به گردن من حق دارند که تصمیم گرفتم هرگز در تیمی برابر آنها قرار نگیرم ؛ هر چند اینها هیچ منتی نیست چون بخشى از افتخاراتى که در دوران فوتبال خود دارم از حمایت های بی شائبه  آنها بود.

توانستم دوبار کاندیداى بازیکن سال آسیا شوم و یک بار به عنوان دومین بازیکن سال آسیا انتخاب شدم در جام باشگاه های جهان حضور پیدا کردم، فینال جام باشگاه های آسیا را تجربه کردم ، قهرمانی لیگ و جام حذفی را به افتخاراتم اضافه کردم و بسیاری خاطره خوب دیگر که بدون حمایت آنها امکان پذیر نبود.دوست دارم از همینجا از همه مربی هایم که به من کمک کردند تا در این فوتبال به جایی برسم تشکر کنم، همچنین از همه آن هایی که درس گرفته ام،از هم تیمی های فوق العاده ام تشکر می کنم، خوش شانس بوده ام که با آن ها تمرین کردم و از تمام دوستانی که با حمایت ها و انتقادهای سازنده خود نقشی بزرگ در پیشرفت فوتبالی ام ایفا کردند. در پایان دوباره از مردم شریف اصفهان تشکر می کنم که همیشه به من لطف داشتند و حتى دراین یک سال ونیم گذشته که دور از میادین فوتبال بودم محبت خوشان را از من دریغ نکردند.در آخر از همه کسانی که در طول این مدت طولانی و خاطره انگیز در کنارم بوده اند، عذر می خواهم اگر خدای ناخواسته باعث رنجششان شده ام.

حلالم کنید و به امید دیدار دوباره

در پناه حق

سید هادی عقیلی»

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-04-21 17:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرشید
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۵۴
خیلی سخنه که دوتا کاپبتان محبوب تبمت تو یه فصل از تیمت برن و نتونی کاری کنی... این فوتبال چقدر بی رحمه
واقعا برای اقای ویسی متاسفم امیدوارم دیگه هیچوقت اطراف سپاهان نبینمش
محرم و هادی عشقن همیشه دوسشون داریم و امیدمون به احسان عزیزه
۸ ۱
محسن
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۲۲
عجیبه،نظر شما چقدر به هواداران یک تیم دیگر که تونی را صدا میزنند شبیه است!!!!!در مورد عقیلی با شما هم عقیده هستم اما لطفا قبول کنید که نویدکیا از نظر جسمی و روحی روانی دیگر کشش نداشت.سپاهان باید بزرگی بدون نویدکیا و عقیلی را تمرین کند.انشالله
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر