فهرست
سوال روز؛ سرمربی الریان اخراج می‌شود؟
سوال روز؛ سرمربی الریان اخراج می‌شود؟

سوال روز؛ سرمربی الریان اخراج می‌شود؟

آی اسپورت - دیه گو آگیره سرمربی اروگوئه ای تیم الریان قطر بعد از شکست سنگین و خانگی برابر استقلال و حذف از لیگ قهرمانان در آستانه اخراج قرار دارد. فوتبال حاشیه خلیج فارس نمی تواند چنین شکست هایی را تحمل کرده و اولین قدم همیشه برکناری سرمربی است؛ حتی اگر این مربی دیه گو آگیره اروگوئه ای باشد که در چند جام و افتخار برای این تیم آورده باشد. آگیره 54 ساله یک مربی بسیار با تجربه است که از سال 2002 در تیم های مختلف فعالیت کرده و بخشی از دوران کاری اش در حاشیه خلیج فارس بوده است.

او پیش از اینکه در سال 2019 از سائوپائولوی برزیل به دوحه بازگردد در سال های 2011 تا 2013 هدایت الریان را به عهده داشت و با این تیم چهار جام قهرمانی گرفت؛ قهرمانی در جام پادشاهی 2012، جام امیر قطر2013 و جام قهرمانی شیخ جاسم در سال های 2012 و 2013 در دوران حضور اول او در الریان به دست آمد و شاید به همین خاطر بود که جانشین بولت ایگون شد.

او در بازگشت به الریان عملکرد فوق العاده ای داشت و در 9 بازی که روی نیمکت این تیم نشسته 7 پیروزی و دو مساوی به دست آورد و بالاتر از السد در رده دوم لیگ ستارگان قرار گرفت. او با الریان با نتیجه 4 بر دو السد را شکست داد و در بازی خارج از خانه برابر الدحیل صدرنشین به تساوی رسید. اما تمام این نتایج خوب در لیگ کشورهای حاشیه خلیج فارس می تواند با یک باخت 5 بر صفر خانگی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا فراموش شده و منجر به برکناری او شود.

     
آی اسپورت
2020-01-28 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر