فهرست
آماده‌باش منچستر برای بازگشت رونالدوی عاصی
آماده‌باش منچستر برای بازگشت رونالدوی عاصی

آماده‌باش منچستر برای بازگشت رونالدوی عاصی

آی‌اسپورت- منچستریونایتد وضعیت کریستیانو رونالدو را به شدت زیر نظر دارد. به گفته نزدیکان ستاره پرتغالی، او بابت اتهام فرار مالیاتی در اسپانیا به شدت عصبانی است و می‌خواهد اسپانیا را ترک کند. رونالدو هفته گذشته متهم شد به فرار مالیاتی ۱۴,۷ میلیون یورویی شد. یکی از نزدیکان کریستیانو به روزنامه پرتغالی آبولا گفته که او احساس می‌‌کند که به او بی‌احترامی شده، اتهامات ناعادلانه است و تصمیم گرفته اسپانیا را ترک کند.

رونالدو در ماه نوامبر قرارداد ۵ ساله جدیدی امضا کرد، ولی همیشه از علاقه‌اش به منچستریونایتد گفته؛ باشگاهی که در سال ۲۰۰۹ ترک کرد تا به رئال بپیوندد. ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های رونالدو کارگزار مورینیو، سرمربی یونایتد هم هست و این مربی مصمم به ساختن تیمی است که می‌خواهد در لیگ برتر و لیگ قهرمانان مدعی باشد.

منچستر یکی از معدود باشگاه‌هایی است که توان مالی جذب رونالدو را دارد و بازگشت او به اولدترافورد می‌تواند رویای هواداران این تیم باشد. دستمزد هفتگی رونالدو حدود ۴۰۰ هزار پوند در هفته است و با جدایی زلاتان و احتمالا رونی منچستر مشکلی برای پرداخت این رقم نخواهد داشت. پاری‌سن‌ژرمن و باشگاه‌های سوپرلیگ چین هم توان پرداخت دستمزد رونالدو را دارند. البته نباید فراموش کرد که رقم فسخ قرارداد رونالدو یک میلیارد یورو است.

۳    
آی اسپورت
2017-06-17 03:13:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر