فهرست
لیگ قهرمانان اروپا؛ برد پرگل آژاکس، توقف شاختار
لیگ قهرمانان اروپا؛ برد پرگل آژاکس، توقف شاختار

لیگ قهرمانان اروپا؛ برد پرگل آژاکس، توقف شاختار

آی‌اسپورت- آژاکس در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان مقابل آ ا آتن ۳-۰ پیروز شد. شب دوم از دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برد آژاکس و توقف شاختار آغاز شد. آژاکس ۳-۰ در خانه نماینده یونان را شکست داد ولی شاختار در مقابل هوفنهایم به تساوی ۲-۲ رسید.

در شب دوم از بازی های دور اول لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب در اولین مسابقه گروه پنجم آژاکس در خانه میزبان آ اک آتن یونان بود. در این مسابقه تالیافیکو در دقیقه ۴۶ بازی را ۱-۰ کرد، در ادامه فن د بیک، در دقیقه ۷۷ بازی را ۲-۰ کرد و سپس خود تالیافیکو بود که مجدداً در دقیقه ۹۰ گلزنی کرد تا آژاکس فعلاً به صدر جدول برد.

در مسابقه گروه ششم، شاختار در اکراین میزبان هوفنهایم آلمان بود. گریلیش در دقیقه ۶ بازی را ۱-۰ به سود میهمان کرد ولی دقیقه ۲۷ بود که اسمائیلی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند، اما در دقیقه ۳۸ نورتوایت بار دیگر میزبان را بازنده زمین کرد. در نهایت اما باربران در دقیقه ۸۱ توانست بازی را به تساوی بکشاند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

 

نود

  ۱  
آی اسپورت
2018-09-19 23:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Sirvan.f
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
بعد از دریبل علیپور به بازیکن الدحیل که هر بار میبینم قندتو دلم آب میشه فکر کنم گل سوم آژاکس هم ویدیویی باشه که تا ماه های آینده هرروز ببینمش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر