فهرست
حاشیه روز/ کوکائین روی میز زنگا!
حاشیه روز/ کوکائین روی میز زنگا!

حاشیه روز/ کوکائین روی میز زنگا!

آی اسپورت – چاپ یک مقاله در لندن نشان می‌دهد که در اطراف میز گزینه جدی سرمربیگری استقلال کوکائین کشف شده است. در اين مقاله چاپ "ايونينگ استاندارد" لندن، درباره تجارب بازيكنان رومانيايى ، دن پترسكو و ادريان موتو در ليگ برتر انگليس و تيم چلسى گفته شده كه در اين بين اشاره‌اي هم به اين موضوع مي‌شود كه در دسامبر سال ٢٠٠٢ و در كلوپى شبانه پليس بر رو و اطراف ميز "والتر زنگا" و نامزدش "رالوكا ساندو" تنيسور مشهور رومانيايى، كوكائين كشف كرده بوده است.

زنگا
زنگا

البته این ماجرا مربوط به 15 سال پیش است اما به هر حال زنگا همواره حاشیه‌های زیادی داشته و بعید نیست در صورت حضور در ایران، این حاشیه‌ها برایش دردسرساز شوند.

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-09-23 14:59:00
نظر دهید

۳ نظر
حامد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۰
دلال‌ها به جون هم افتادن!!!... حدس میزنم شما سمت یه مربی کروات باشید!... ترکی‌ها هم یه طرف و سیسیلی‌ها هم یه ور دیگه... البته از دلال‌های چوبله پوبله هم نباید غافل شد... بزنید تو سر هم ببینیم کی میبره!
امید از تفت
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
اینقدر مربی خوب بیکار وجود داره که استقلال بتونه یکی از بهترین ها و ارزان ترینها را بیاره. شما فقط اسم همین زنگا را توی گوگل سرچ کن. کنار 15 تا مربی دیگه مرتبط با زنگا میاره. ببینید چقدر مربی زیاده. استقلال اول باید معیارها و اهدافش از مربی خارجی را مشخص کنه بعد سراغ مربی خارجی بره. کاری که عباس ترابیان وقتی میخواست کیروش را بیاره انجام داد.
۵
خشی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۶
این چیزا که برای تیم دسته سومی کاملا عادیه! بزرگترین اسطورشون هم سر همین چیزها به گاج رفت...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر