فهرست
رونالدو تا پایان فصل سکوت می‌کند؟
رونالدو تا پایان فصل سکوت می‌کند؟

رونالدو تا پایان فصل سکوت می‌کند؟

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو تصمیم گرفته مدتی با رسانه‌ها صحبت نکند. او این قضیه را به اطلاع خورخه مندس (مدیر برنامه‌اش) و باشگاه رئال مادرید رسانده است. مهاجم پرتغالی تنها در مراسم تبلیغاتی صحبت خواهد کرد. بازیکن مادرید تا پایان فصل ۱۸ – ۲۰۱۷ در مراسم‌های تبلیغاتی کمی حضور خواهد داشت و به همین خاطر از او مصاحبه‌های کمی منتشر خواهد شد. رونالدو به شدت از رسانه‌ها عصبانی است. او این موضوع را پس از دیدار برابر آپوئل نیکوزیا در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد. مهاجم پرتغالی زمانی که ورزشگاه را ترک می‌کرد به خبرنگاران گفت‌: من درباره موضوعی صحبت می‌کنم و شما به یک نحو دیگر آن را منتشر می کنید. چرا دوباره باید با شما صحبت کنم؟

او از این روش برای انتقاد از رسانه‌ها استفاده کرد و تصمیم گرفت سکوت کند. مهاجم مادرید پس از شکست برابر تاتنهام در ومبلی به رسانه‌ها گفته بود بازیکنانی که مادرید را در تابستان امسال ترک کردند باعث قدرتمندتر شدن تیم می‌شدند. تیم کنونی مادرید تجربه کافی را ندارد. این اظهارات با واکنش سرخیو راموس روبرو شد و رسانه‌ها به اختلاف موجود میان کاپیتان تیم و رونالدو اشاره کردند. سپس رسانه‌ها در این باره از زین الدین زیدان سوالاتی پرسیدند.

رونالدو برای پایان یافتن این قضایا بهتر دانست با مطبوعات مصاحبه‌ای نکند. هدف او این است که تا پایان فصل این کار را انجام ندهد اما اگر برنده توپ طلا شود، (به احتمال فراوان این اتفاق بیفتد، چون او به همراه رئال قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شد و بهترین بازیکن سال فیفا انتخاب شد) مجبور است با رسانه‌ها صحبت کند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-11-24 19:06:00
نظر دهید

۱ نظر
Vahid persepolisi
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
توپ طلا رو مسی برده....
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر