فهرست
سپاهان از فرش تا عرش
سپاهان از فرش تا عرش

سپاهان از فرش تا عرش

آی اسپورت - با اینکه پرسپولیس با قرار گرفتن در صدر جدول در یک هفته مانده به پایان بازی‌ها، شرایط حساسی دارد و شاگردان برانکو خود را برای کسب سه امتیاز و قهرمانی در لیگ هجدهم آماده می‌کنند، اما شرایط سپاهان را باید حساس‌تر از همه تیم‌های مدعی دانست. سپاهان با 55 امتیاز با قرار گرفتن در رده دوم جدول تنها تیمی است که می‌تواند در صورت باخت پرسپولیس در دیدار پایانی جای پرسپولیس را گرفته و جشن قهرمانی بگیرد. اما این همه ماجرا نیست، با نگاهی به جدول متوجه خواهیم شد همان قدر که زردپوشان اصفهانی امیدوار به کسب قهرمانی هستند و بازی پایانی لیگ هیجدهم برای آنها از این جهت حساس است، باخت در بازی پایانی هم می‌تواند آنها را حسابی به دردسر بیندازد.

همانطور که گفته شد در صورت برد سپاهان و باخت پرسپولیس در آخرین هفته بازی‌ها، سپاهان به عرش صعود خواهد کرد و در کمال ناباوری قهرمان لیگ هیجدهم خواهد شد. اما از طرف دیگر در صورتی که سپاهان بازی با استقلال خوزستان قعرنشین را ببازد و یا حتی با تساوی به پایان ببرد و از طرف دیگر دو تیم بعدی جدول یعنی استقلال و پدیده بازی پایانی را با برد پشت سربگذارند، سپاهان حضور مستقیم در لیگ قهرمانان آسیا را هم از دست خواهد دارد و بر فرش خواهد نشست. با این حساسیت به نظر می‌رسد سه تیم مدعی دیگر یعنی پرسپولیس، استقلال و پدیده کار راحت‌تری نسبت به سپاهان در هفته پایانی داشته باشند. به طور حتم امیر قلعه‌نویی با تجربه‌ای که دارد، همه این موارد را در نظر گرفته و به خوبی می‌داند پا به میدان بسیار حساسی خواهد گذاشت.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-05-15 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
...
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۴
ولی قهرمانی پارسال حق شله بود خخخخ خداروشکر همه لیدر اوباش شله رو شناختن و فهمیدن اتفاقات ازادی برنامه ریزی شده و توسط این وحشی اتفاق افتاده بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر