فهرست
اشتباه بزرگ امیری
اشتباه بزرگ امیری

اشتباه بزرگ امیری

آی اسپورت - ناراحتی هواداران پرسپولیس از جدایی وحید امیری هم قابل درک است هم به حق.این هواداران روی امیری حساب دیگری کرده بودند. او را متفاوت تر از سایرین می دیدند. صداقت امیری را بیشتر از هر کس دیگری می دانستند.امیری در حق این اعتماد هواداران خوب عمل نکرد. او بازیکن آزاد بود و حق انتخاب داشت. همه این را می دانند.اما محرومیت پرسپولیس باعث شد تا هواداران به صداقت امیری پناه ببرند و تصمیم او را متفاوت تر از بقیه ببینند.

شاید بزرگترین اشتباه امیری انتخاب یک وکیل غیر موجه برای سرگرم نگه داشتن مسوولان پرسپولیس بود. وکیلی که با یک مصاحبه غیر حرفه ای واکنش ( به موقع) باشگاه را باعث شد و خودش و امیری را در برابر دیدگان هواداران مقصر جلوه داد!

حالا داستان امیری هم با پرسپولیس تمام شد. از زحمتی که برای پرسپولیس تشکر می کنیم و برایش آرزوی موفقیت داریم. اما فوتبال پر از اتفاقات تلخ و شیرین است. خدا را چه دیدید شاید خیلی زود دنیا به کامتان شود! پرسپولیس همیشه آسمانش پر ستاره بوده و باز هم خواهد بود.

حالا وقت با هم بودن است. باید حالا هواداران هوای پرسپولیس را داشته باشند و پرسپولیس حامی هوادارانش باشد. با هم این نیم فصل سخت را به خیر و خوشی پایان خواهیم داد. پرسپولیس مثل همیشه پرسپولیس خواهد بود و همه به وجودش باز هم افتخار خواهیم کرد.

 

اردلان بزرگ نیا / روزنامه پیروزی

 

 

۳۱ ۷  
آی اسپورت
2018-07-21 11:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
خربین
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
سایت کثیف که میگن همینه... صبح تا شب از مشکلات مالی و ضعف مدیران و اعتصاب بازیکنان استقلال و .. مطلب میزاره اما واسه لنگیا، متن اردلان پشندی از روزنامه لنگ در وصف حمایت از تیم رو منتشر میکنه.
ته تهش بازم سوراخ هستین بدبختا
عمرعبدرالرحمن
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
سوراخ اون تیمیه که از یه تیم محروم که نصف بازیکنانش هم رفتن میترسه و فرار کرده و تو توالت های ترکیه مخفی شده. حالا لال مونی بگیر تا باز وزیر پرسپولیسی و پسرش پول جباروف و تیام رو بریزن تو حلق تیم ...امسال دیدنیه
sirvan.f
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
امید عالیشاه تو همین پست با همین پرسپولیس و برانکو بهترین پاسور لیگ شده.امسالم چشممون به ساقای کاپیتان کوچولو و سانترای دقیقش با پای غیر تخصصیشه.
باب
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۴
شما از بازیکنایی مثل امیری و محرمی انتظار دارید که بخاطر دزدی طارمی و محرومیت پرسپولیس بخاطر طارمی از شانسای محدود خودشون برای اروپایی شدن و بستن بارشون از فوتبال بگذرند اما یکی مثل طارمی که مصوب اصلی این ماجراست تو قطر پولای چند میلیاردی به جیب بزنه؟ از کجا معلوم امیری در پرسپولیس بمونه و سال دیگه پولشو نخورن؟؟؟ یا مصدوم بشه و دیگه همه از یاد ببرنش و نه پولشو بدن و نه بتونه بعدا به کیفیت قبلیش برگرده...چرا باید بقیه پاسوز یکی مثل طارمی بشن...همه این بازیکنا قطعا پرسپولیس رو دوست دارن اما خودشونو بیشتر از پرسپولیس دوست دارن
۹
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
دمشگرم بهترین تصمیم رو گرفت .در ضمن این همه آی اسپورت و ورزش سه و خبرورزشی و گل خودشونو جر دادن نتونستن اامیری رو متقاعد به موندن کنن .


دوتگرم وحید جان نه بخاطر این تصمیمت بلکه تو تموم دوران فوتبالیت چه نفت چه لنگ بعنوان یه بازیکن با اخلاق میشناختیمت . ایشالله که موفق باشی
۹ ۱
آرش
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
نمونه کامل یک مغز منهدم شده توسط بنگ و حشیش
معین
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۹
دیگه ماشالا ای اسپورت خجالت مجالتو گذاشت کنار و بجای انتشار اراجیف مضحک نوچه های چراغ خاموش پرسپولیسی مثل بهروش و غفوری و نامدار الان دیگه رفته سراغ گنده لاتای پرسپولیسی ماشالا هزار ماشالا اسم سایتم بشه ای پرسپولیس دیگه دل خودتونو راحت کنید راستی از ضرب و تقیسماتون چه خبر ؟؟یه چرتکه بنداز ببینیم الان فتحی دقیقه ای چند میگیره؟؟.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر