فهرست
پاسخ حنیف به فروزان: خودشیرینی نکن!
پاسخ حنیف به فروزان: خودشیرینی نکن!

پاسخ حنیف به فروزان: خودشیرینی نکن!

آی اسپورت – پس از اولین کلین‌شیت محسن فروزان برابر استقلال، این دروازه‌بان امروز مصاحبه‌ای با ورزش3 انجام داد که در آن طعنه‌هایی هم به برخی افراد زده شده بود. این جمله او اما مخاطب مشخصی داشت که خیلی زود هم واکنش نشان داد: «من مانند برخی نیستم که در تقابل با تیم محبوب خود سرشان را بدزدند و یا اینکه خطای هند پنالتی الکی بدهند!» به نظر می‌رسید منظور فروزان بازی برگشت استقلال و صبا در فصل گذشته و اخراج عجیب حنیف عمران زاده به دلیل انجام خطای هند پنالتی بود. عمران زاده هم خیلی زود و البته تند پاسخ فروزان را داد. این فقط بخشی از پاسخ حنیف به فروزان است که در آن دروازه بان سابق استقلال تهدید به افشاگری هم شده است:

  • محسن فروزان در حد و اندازه‌ای نیست که من برای او جواب داشته باشم و همیشه سعی کردم جواب همه را بدهم الا او. اما بعضی مواقع نباید سکوت کرد. محسن فروزان! یادت رفته ۳۱ فروردین سال ۹۳ به باشگاه پرسپولیس رفتی تا با علیرضا رحیمی مذاکره کنی و پیراهن این تیم را بپوشی؟ عکس آن روز را در اختیار رسانه‎ها قرار می‌دهم تا آنها که تو را نمی‌شناسند، خوب بشناسند.
  • من نه شرفم را می‌فروشم و نه بلدم ادا دربیاورم. آخر بازیکنی که یک سال در استقلال بازی کرده باید ادای اسطوره‌های این باشگاه را دربیاورد؟ مردم من را می‌شناسند و بخیه‌های روی پیشانی‌ام نشان داده که همیشه برای هر تیمی که بازی کرده‌ام سرم را داده‌ام اما من مثل شما نیستم که به هر تیمی که می‌روم با خودم عکاس ببرم!
  • شما که یک سال در استقلال بازی کردی لطفا سکوت کن و خودت را استقلالی ندان. سالی هم که به استقلال آمدی عملکردت برای همه مشخص است و لطفا کاری نکن که حرف‌هایی بزنم که نتوانی سرت را بالا بگیری.
  • من سرم را می‌دزدم و هند پنالتی می‌دهم یا شما که در خونه به خونه بابل در رشت کاری با مازیار زارع کردید که از گفتنش شرم دارم؟ کاری نکن اتفاقات آن روز را توسط مازیار زارع به مرزبان رسانه‌ای کنم. هوادار استقلال من را می‌شناسد و حتی آنها که پرسپولیسی هستند می‌دانند که من فوتبالیستی نیستم که برای تیمم کم بگذارم یا خدای ناکرده مقابل تیم سابقم وا بدهم. در همان مسابقه‌ای که شما ادعایش را می‌کنی سرم را دزیدم دقیقه ۲ بازی ضربه سرم به تیر دروازه استقلال خورد. ظاهرا یادت رفته برای آنکه جلوی استقلالی‌ها خودشیرینی کنی بعد از اخراج من کمرت را گرفتی و از کادر فنی خواستی تعویضت کنند برای اینکه ترسیده بودی گل بخوری!
  • هنوز ماجراهای خونه به خونه بابل و رختکن صبا قبل از بازی آخر در لیگ برتر را مو به مو در ذهن دارم و اگر این بار با کنایه و غیرمستقیم و مستقیم علیه من حرف بزنی مجبورم حرف‌هایی بزنم که خودت پشیمان شوی.
۸ ۸  
آی اسپورت
2017-09-18 16:36:00
نظر دهید

۸ نظر
ساسان 4 & 6
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
جفتشون جلو کیسه وا دادن فروزان دروازه اش انچنان تهدید نشد که واکنش داشته باشه
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
واقعا این باشگاه استقلال تهوع آوره
حاتمی و صادقی به خاطر کینه های دوران هم بازی بودن در استقلال دست به یقه میشند
فروزان و حنیف عمران زاده باز اینطور با کینه ورزی و انتقام جویی از خجالت هم در میاند
جریان رحمتی با نکونام را هم که همه میدونیم
نسل قبلتر ماقبل تاریخشون هم که غوغای رجبی و حسن روشن تا به امروز ادامه داشته
دو تا داداش!!!دوران غار نشینی یعنی شاهرخ و شاهین بیانی هم که کارشون به دادگاه کشید!
یعنی اگه بخوام ادامه بدم....یک کتاب میشه...
Omid&Esteghlal
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
تهوع آور؟ فکر نکنم همه ی این چیزایی که گفتی حتی یه درصد به گرد پای ماجرای شیث و نصرتی برسه... همیشه توی استقلال و پرسپولیس این مسائل زیاده و این حرف و حدیثا هست اما لطفا شما پرسپولیسیا درس اخلاق به ما ندید که توی این بی اخلاقی خیلی بین المللی شدید و هنوز عکسا و فیلماش داره تو سایتای جهانی بازدید می خوره...
رضا
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۹
بازیکنای دوزاری که با چندتا بازی ادعای پیشکسوتی دارن و فکر میکنن تیم مال باباشونه
توی استقلال و پرسپولیس پره از اینا
امثال آندو و برهانی و بیک زاده و... که فقط دنبال منافع خودشون هستن نه تیم و اگه پاش بیوفته تیم رو نابود میکنن
۳
محمد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
ارام باش غول بچه جان
یوسف
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
نه تو جلو استقلال وا دادی نه فروزان! دلفین ها هم پرواز می کنن
جيم
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
"بگم بگم" رو خوب بلده داداش ...... البته از كسي كه عكس ذاكر رو پيرهنش ميزنه بيش از اين انتظاري نيس ... فقط من تعجبم چي رو ميخواد لو بده، داشمون كه كل ماجرا رو تعريف كرده؟
۳
علی از اندیشه
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
دوستان استقلالی من بعنوان یک پرسپولیسی وقتی میخوام از استقلال صحبت کنم همیشه با افتخار وغرور نام مرحوم حجازی و پورحیدری و یا عبذاعلی چنکیز رو میبرم این ها حتی به عنوان رقیب همیشه قابل احترام بودند ولی کسایی مثل حنیف یا فروزان و یا .... رو هیچ موقع بعنوان یه استقلالی اصیل قبول ندارم استقلالی یعنی اصغر اقا حاجیلو استقلالی یعنی رضا نعلچگر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر