فهرست
درآمد ایران از جام جهانی؛ فعلا ۶۵میلیارد!
درآمد ایران از جام جهانی؛ فعلا ۶۵میلیارد!

درآمد ایران از جام جهانی؛ فعلا ۶۵میلیارد!

آی اسپورت - تیم ملی ایران با همین نتایج و جایگاهی که در رقابت‌های جام جهانی قرار دارد، حتی اگر از این نقطه تکان هم نخورد، به یک پاداش حدوداً ۶۵ میلیارد تومانی خواهد رسید. ۶۵ میلیارد درآمدزایی برای حضور در جام جهانی اتفاق کوچکی نیست و این نکته برای آن‌هایی قابل توجه خواهد بود که صعود به این جام را مسئله مهمی تلقی نمی‌کنند. ادعای مضحک صعود آسان به جام جهانی در قاره آسیا در حالی است که کشوری با عظمت چین یا حوزه کوچک و ثروتمند امارات آرزو دارند مثل فوتبال ایران تجربه دو دوره حضور متوالی را در جام جهانی داشته باشند.

فوتبال ما بابت درآمد ناشی از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صاحب مرکز پک شد. جایی که تیم ملی ایران در یک سال گذشته در این مرکز تمرینات پیشرفته اش را زیر نظر کی‌روش و همکارانش پیگیری کرد. امروز هم در همین شرایط فعلی ۶۵ میلیاد تومان نصیب فوتبال ایران می‌شود تا متوجه اهمیت صعود به جام جهانی شویم. در واقع چند برابر هزینه‌ای که برای این اتفاق انجام داده‌ایم را از طریق پاداش‌های فیفا به دست می‌آوریم، ضمن اینکه در بازی‌های خوبی که به نمایش گذاشتیم چهره متفاوتی از ایران را در جهان ترسیم کردیم.

۱۶ ۱  
آی اسپورت
2018-06-24 13:47:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۴۱
چهره ی متفاوت ؟ از نظر مردم دنیا ، ما تیمی هستیم که با ضد فوتبال و وقت کشی های ناجوانمردانه ی عربی و روی زمین خوابیدن ، می خواهیم تیم های محبوبی مثل اسپانیا و پرتغال رو حذف کنه . هیچ کس دوست نداره تیم هایی مثل آلمان و برزیل و آرژانتین و اسپانیا به وسیله ی تیمی مثل ایران و با ضد فوتبال حذف بشن . همه از تیم ما بدشون میاد . همونطور که همه دوست داشتن المان سوئد رو ببره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر