فهرست
دیسلایک:‌ همه برای طارمی، طارمی برای خودش!
دیسلایک:‌ همه برای طارمی، طارمی برای خودش!

دیسلایک:‌ همه برای طارمی، طارمی برای خودش!

آی ‌اسپورت - «کار حریف را تمام نکردیم و غافلگیر شدیم». سرزنش مهاجمان پرسپولیس از سوی برانکو ایوانکوویچ، برای دومین مسابقه متوالی نیز ادامه پیدا کرد. پروفسور که بعد از جدال با نفت آبادان در جام حذفی، «از دست دادن موقعیت‌های گلزنی» را دلیل اصلی رقم خوردن شکست تیمش دانسته بود، بعد از نبرد با فولاد خوزستان نیز از برخورد بازیکنان تیمش با فرصت‌های رسیدن به گل دوم، راضی به نظر نمی‌رسید. علی علیپور و گادوین منشا در طول مسابقه دیروز چند بار فرصت پیدا کرد تا تیر خلاص را به طرف فولاد شلیک کنند اما تیرشان هر بار به خطا رفت تا میزبان، در مسابقه باقی بماند و سرانجام در آخرین ثانیه‌ها از شکست فرار کند.

در روزهای حضور مهدی طارمی در ترکیب قرمزها، «بی‌دقتی» این ستاره سوژه همیشگی هواداران باشگاه بود. تصور می‌شد اگر بازیکن فرصت‌طلبی مثل منشا به پرسپولیس اضافه شود، این تیم به کمک خلاقیت خط هافبک در هر مسابقه 5 گل به ثمر می‌رساند اما زوج منشا و علیپور این روزها به مراتب گل‌نزن‌تر از مهدی طارمی هستند. پرسپولیس در هر دو مسابقه اخیر، به اندازه رسیدن به یک برد درخشان موقعیت ایجاد کرد اما مهاجمان این تیم، در هر بازی تنها یک بار توپ را از خط دروازه رقبا عبور دادند. به نظر می‌رسد در پرسپولیس، همه قدم‌ها برای طارمی برداشته می‌شود و همه هزینه‌ها برای این بازیکن است. از یک سو مدیران باشگاه بعد از توافق با باشگاه ریزه‌اسپور، طارمی را از پرداخت جریمه 4 میلیاردی معاف کرده‌اند و اسم این کار را «دیپلماسی بزرگ ورزشی» گذاشته‌اند. از سوی دیگر نیز مهاجمان باشگاه با تباه‌کردن بخت‌های ایده‌آل گلزنی، هوادارها را دلتنگ طارمی کرده‌اند.

حالا تماشاگران پرسپولیس با فرش قرمز، آماده استقبال از مهاجم شماره 9 هستند. آماده تشکیل دادن گارد افتخار برای خوشامدگویی به بازیکنی که همیشه خودش را بیشتر از تیم، دوست داشته است. که با یک رفت و برگشت اشتباه و بی‌منطق تابستانی، دو پنجره نقل و انتقالات را به تنهایی به روی پرسپولیس بسته است.

۹۹ ۹  
آی اسپورت
2017-12-25 15:12:00
نظر دهید

۹ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
تحلیل شما بسیا مضحک و خنده داره. مشکل ما نبود طارمی نیست. مشکل ما کمبود مهاجمه. دیگه هرکسی میدونه بلند مدت نمیشه از دو مهاجم ثابت در ترکیب استفاده کرد. در 20 روز گذشته همه بازیهای پرسپولیس فشرده و 4روز یکبار که یکیش در جام حذفی 120 دقیقه طول کشید. ما توی این بازیهای فشرده با مشکل مهاجم تعویضی روبرو بودیم نه نبود طارمی. از هفته دو هفته بعد بازیهای پرسپولیس به روال عادی هفته ای یکبار برمیگرده. اونوقت ببینید منشا و علی پور گلزن هستند یا گل نزن. ایراد من به برانکو استفاده نکردن از سیستم چرخشی در همین بازیهای فشرده هست. برانکو باید از امیری به عنوان مهاجم سوم استفاده می کرد و از تعداد زیاد هافیک هجومی و وینگر مثل مسلمان، احمدزاده، رسن، نعمتی و . . . هم به صورت چرخشی استفاده می کرد. ایراد از این بود که برانکو از انرژی کل تیم استفاده نکرد. از پتانسیل کل تیم استفاده نکرد. ما از بعد از بازی با تراکتور و از بازی با نفت تهران به روال همیشگی خودمون بر می گردیم.
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
بهترین بازیکن ایرانه. بی شک
مارال
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
صد در صد
آقای گل 9 ❤✌
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
چقدرم رنگ قهوه ای رو دوسدارین. خخخخخ‌ . بازم ازش حمایت کنین براتون هیس نشون بده بگه خیریتی بوده. خلایق هر چه لایق
موراتا
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
نصف وحید امیری هم کارایی نداره
۴
عباسی به همون چرندیات قبلی ادامه بده،تحلیل فنی پیشکش
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
از فوتبال هیچی نمی فهمی هیچ،حساب و کتاب هم بلد نیستی. یه جور ساده توضیح میدم بفهمی همین الان علیپور بیشتر از فصل پیش طارمی گل زده. به طور کلی پرسپولیس بیشتر از همین موقع فصل قبل گل زده.
اگه این رو هم نمیفهمی من شرمنده ام دیگه کاریت نمیشه کرد
ی
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
یقیین دارم عباسی رو همراه با طارمی از تو لپ لپ در آوردن
مهدي
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۵۶
در اينکه سوزش شديدي شما رو احاطه کرده شکي نيست.
اولا تعداد بازيهاي پرسپوليس خيلي فشرده و زياد بوده. ثانيا همين الانشم عليپور آقاي گل ليگه.
از تحليل هاي يکطرفه حالم به هم ميخوره. اسم سايتتون رو بزاريد کيسه تا ما هم تکليفمون روشن بشه اصلا سراغتون نياييم
۱
مهدي
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۵۶
در اينکه سوزش شديدي شما رو احاطه کرده شکي نيست.
اولا تعداد بازيهاي پرسپوليس خيلي فشرده و زياد بوده. ثانيا همين الانشم عليپور آقاي گل ليگه.
از تحليل هاي يکطرفه حالم به هم ميخوره. اسم سايتتون رو بزاريد کيسه تا ما هم تکليفمون روشن بشه اصلا سراغتون نياييم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر