فهرست
لژیونرها: اخراج مسعود؛ نیمکت‌نشینی سعید
لژیونرها: اخراج مسعود؛ نیمکت‌نشینی سعید

لژیونرها: اخراج مسعود؛ نیمکت‌نشینی سعید

آی‌اسپورت- در آخرین بازی هفته چهارم سوپرلیگ یونان پانیونیوس مهمان جیانینا بود که در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داد. مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی در ترکیب پانیونیوس حاضر بودند که مسعود دقیقه 87 با گرفتن کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. پانیونیوس با این تساوی 8 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.

در هفته دهم روسیه آمکار که به تازگی سعید عزت‌اللهی را خریده دست به کار بزرگی زد و لوکوموتیو را در مسکو با یک گل شکست داد. سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی تیم آمکار در بازی امشب نیمکت‌نشین بود و به زمین نرفت. تیم آمکار با این پیروزی خارج از خانه 8 امتیازی شد و با جدایی از قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه با 2 پله صعود به رده چهاردهم رسید. تیم لوکوموتیو مسکو نیز با اندوخته 20 امتیازی همچنان در جایگاه سومی باقی‌ ماند.

در آخرین بازی هفته بیست‌وسوم لیگ برتر سوئد تیم اسکیلستونا با دروازه‌بانی علیرضا حقیقی، ملی‌پوش ایرانی میزبان ساندسوال بود و  2 بر یک شکست خورد. تیم اسکیلستونا قعرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر سوئد با 12 امتیاز است و یکی از نامزدهای اصلی سقوط به دسته پایین‌تر در 7 هفته باقی‌مانده به پایان این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

 
 
۱    
آی اسپورت
2017-09-18 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر