فهرست
امید ابراهیمی؛ بلاتکلیف خریدهای ضعیف
امید ابراهیمی؛ بلاتکلیف خریدهای ضعیف

امید ابراهیمی؛ بلاتکلیف خریدهای ضعیف

آی‌اسپورت- امید ابرهیمی تمدید قرارداد با استقلال را به امروز و فردا حواله می‌کند و هنوز در مذاکرات با مدیران استقلال به نتایج مثبتی نرسیده. آنچه روشن‌ است اختلاف دو طرف بر سر مسائل مالی‌ست. ابراهیمی که قرارداد فصل قبل‌اش با استقلال 1.2 میلیارد ارزش داشته با پیشنهاد‌های بهتری از داخل و خارج کشور روبه‌رو شده و حالا می‌خواهد با دریافتی بالاتری نسبت به فصل گذشته برای استقلال به میدان برود. با توجه به رقم قراردادهای بازیکنان در فصل قبل و فصل پیش رو، بیشتر از آنکه انتظار ابراهیمی برای افزایش مبلغ قراردادش شکل ناخوشایندی داشته باشد، خریدهای ضعیف اما گرانقیمت استقلال و منصوریان است که هواداران را دچار تردید درباره ارزش بازیکنان کرده. بعضی خریدهای میلیاردی فصل قبل منصوریان که بدون هیچ کارایی کنار گذاشته شدند باعث شده مسئولان استقلال در این فصل از نقل و انتقالات محتاطانه‌تر بر سر مسائل مالی تصمیم بگیرند. اما در برابر درخشش ابراهیمی و حضور شدیدا تاثیرگذار او در میانه میدان آبی‌ها، و البته پیشنهادهایی که او از دیگر باشگاه‌ها دریافت کرده، یا منصوریان و مدیران استقلال باید انعطاف به خرج بدهند و ستاره قلب میانی خود را با قبول خواسته‌هایش حفظ کنند؛ یا با از دست دادن او دل به نورافکن، چشمی و باقری ببندند.

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2017-06-18 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
علیرضا
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۷
بعضی خریدهای میلیاردی فصل قبل منصوریان که بدون هیچ کارایی کنار گذاشته شدند باعث شده مسئولان استقلال در این فصل از نقل و انتقالات محتاطانه‌تر بر سر مسائل مالی تصمیم بگیرند؟؟!!!!
تیمی که برای شجاعیان 2.3 میلیارد هزینه میکنه محتاطه؟!!
Hamid4ss
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
داداش ما تیممون 3ساله که بازی ساز نداشت اگه 10میلیارد بهش میدادن بازم به اندازه ی بیت المالی که باشگاه بی افتخار لنگ به باد داده نميشه.
امیر
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
نه تیمی که واسه اکراینیا دو میلیارد خرج میکنه محتاطه
علیرضا
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
ناخداگاه یاد بختیار افتادم. اونم قرار بود بازیساز بشه. شما بجز مجتبی جباری کی بازیساز داشتید؟ از سال 50 که بازی های کیسه رو نگاه کنی سانتر از جناحین بوده. قلعه نوعی، زرینچه، نوازی حالا هم خسرو.
S
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۷
نه تيمي كه واسه گولچ ١ ميليارد ميده كه ١ ديقم بازي نكرده محتاطه
خشایار
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۵
عمدا این مطلبو الان گذاشتید که شیرینی خبر مهم جذب شجاعیان اونم ۳ ساله به چشم نیاد. الحق که لنگی هستید.با جذب چشمی و شجاعیان و بیت سعید و شهباز زاده تا الان همه چی عالی بوده
hhhhh
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
تازه از غار اومدی ابراهیمی تازه از مسافرت اومد فردا میبنده شجاعیان بهترین خرید بود بختیار تو تراکتور هم سر از پادگان در ا ورد آخر فصل راه افتاد تو فولاد هم دیدیمش منصوریان علیپور کمال رضاییان احمدزاده مسلمان کاوه و خیلی های دیگه امیری معرفی کرده کاوه هم یه عده مکوبیدن داش علی که عملکردش خوب نبود گفت جواهر حالا میگن چرا رفت لنگیا ندارن آقا مربی برای همین نمیخوان موفق بشه چون ندارن از پخپوسور تا کی میخوان بالا برن اکثر بازیکنهای لنگ شاگرد داش علی بودن پس این حرفها رو گوش نکنین غیر از العین انصافا عالی کار کرد با این مشکلات هر بازیکنی هم آزاد کرد یک نمونه موفق نداشت ولی ساسان یادتونه که پس استداد یاب خوبیه تو اس اس وقت نمیدن یه بازیکن دهتا خوب نباشه یه بازی خوب باشه مطمئن باشید امسال سال ماس لنگیا بازی لغویارو دوباره ببینین هیجدهم تا کرنر سه تا تیر اخرم گل به خودی نیمه دوم تمام هافبک دفاعی هاشو آورد تو زمین سروش بیرون مسلمان بیرون بعد از داش علی ایراد میگرن اون بازی فقط بدشانس بود پنج تا خوردن چهار تا خوردن محمد آن تو تهران با ناصر حجازی حذف شون کرد اینا اینقدر عقب هستند


۵ ۲
کیسه
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
اخه کیسه کش کدوم بازیکن اومده بگه منو منصوریان بالا اورده تو نفت که اماده خوری کرد با بازیکن هایی که دیگران اورده بودن کار کرد و خودش ستاره گرفت اونم گند زد. پاس همدان که بدبخت شد . امید که بدتر . اخه این فصلم دوم شدین برو ببین تراکتور که قضیه اش معلومه ذوب اهن هر هفت هست بازی یه امتیاز می گرفت اگه بقیه تیم ها یه کم امتیاز می گرفتن شما که پنجم سهل بود بشین
۴
امید
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۹
میگن اسگول کمه.تیم ملی امید اسمش روشه.هر کی تو تیم امید بازی کرده کچلوف کشف کرده؟ قبل از کچلوف اینا تیم امید نبودن؟فوتبالم احتمالا کچلوف کشف کرده چون یه مدت بازی میکرده.تو نفت همه بازیکنارو فرکی و یحیی اوردن و این کچلوف بعدا شد مربی نفت .قبل از کچلف نفت همه این بازیکنارو داشت و با یحیی سوم لیگ شده بود.مطمئن باش اگه کمک داورا نبود امسال باید تو دسته یک کیسه رو هدایت میکرد.
۵
کیسه ی فرش شده
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۳۰
باید دید این روالی که کیسه کش ها پی گرفتن کارشون رو به کجا می رسونه . آیا بازهم یک مدیرعامل قربانی چشم و هم چشمی های جناب شیشعلی میشه یا این بار آش اینقدر شور می شه که تبعات سنگین تری خواهد داشت. هرچه که هست امیدوارم که شیشعلی با تموم قدرت بمونه و تا سال های سال سرمربی کیسه کشا باشه
۱
استقلال
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
برای دفاع سه تا هافبک دفاعی عالی داریم برای حمله هم هافبک تهاجمی 3 تا داریم اون وقت جه نیازی به امید هست؟ کسی که در دفاع از بازیکن تیم جوانان بد تره به چه دردی میخوره؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر