فهرست
بغل مادرانه بود نه جنسی؛ نباید پخش می‌شد
بغل مادرانه بود نه جنسی؛ نباید پخش می‌شد
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بغل مادرانه بود نه جنسی؛ نباید پخش می‌شد

آی‌اسپورت- علی مطهری که به گفته عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صداوسیما نگاه سختگیرانه‌ای به نمایش تماشاگران مسابقات فوتبال‌های خارجی در رسانه ملی دارد، در واکنش به پخش تصاویر رئیس جمهور کرواسی که دیشب از داور تا بازیکنان کرواسی و فرانسه را در آغوش کشید و تلویزیون هم آن را به روی آنتن فرستاد، گفت که کیتاروویچ با حسی مادرانه بازیکنان را در آغوش کشیده و آن آغوش‌ها جنسی نبوده است.

مطهری که این روزها به دلیل اظهار نظراتش در مورد بازیکنان آفریقایی‌تبار کشورهای اروپایی مورد توجه رسانه‌های ورزشی داخلی و خارجی قرار گرفته است، درباره نمایش اختتامیه جام جهانی که رئیس جمهور کرواسی تمامی دریافت کنندگان مدال را در آغوش گرفت، گفت: «ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.»

شب گذشته عادل فردوسی پور در آخرین برنامه «۲۰۱۸» از علاقه شدید علی مطهری به تیم ملی برزیل صحبت به میان آورد. حال مطهری درباره  علاقه خود به فوتبال این کشور آمریکای جنوبی توضیح داد: «برزیل تیم محبوب من است. این تیم بزرگان زیادی را به خود دیده و بازی‌های خوب و زیبایی را به نمایش می‌گذاشته است. آخرین بازی آنها در جام‌جهانی نیز بسیار زیبا بود و حیف شد که حذف شدند.»

واکنش حمید فرخ نژاد

ساعاتی پیش حمید فرخ نژاد بازیگر سینمای ایران در واکنش به اظهارت علی مطهری در مورد حضور بازیکنان آفریقایی در تیم‌های اروپایی از جمله فرانسه در اینستاگرام خود نوشت: «جناب اقای دکتر مطهری درست می‌فرمایید. یک مدیریت درست می‌تونه از آفریقایی‌های محروم، قهرمان جهان بسازه، همان‌گونه که یک مدیریت غلط می‌تونه ایران ثروتمند رو تبدیل به آفریقا کنه، احسنت احسنت.»

 

آی‌سینما

۱۹ ۷  
آی اسپورت
2018-07-16 22:47:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
آرش6
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
کیسه اسپورت جمع کن به جای این مسخره ها بیا بگو چرا سوپر جام رو اون گرشاسبی استقلالی باید لغو کنه

مارال
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
چون پول گرفته
۸
آرش6
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۸
کاش پول میگرفت -میز گرفته
۸
مارال
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
چرا نباید پخش میشد؟ دلیلی داره ؟ الان پخش شد کسی مرده یا اتفاقی افتاده؟!
سیروس
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۰
این شخص برای همه چیزاظهارنظرمیکندالا
نمایندگی مجلس که درش حضوردارد.
۳
علیرضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۳
تنها نقطه جهان که به این مساله حساسیت نشون داده و میده ایرانه و بس... بعد تعجب می کنیم چرا اینقدر بیمار جنسی زیاد شده... بابا به امورات مهم تر بپردازید و خشتک ملت رو ول کنید...
۴
ساسان
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
عالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر