فهرست
سایه محرومیت بر سر غلامی؛ فقط یک اخطار!
سایه محرومیت بر سر غلامی؛ فقط یک اخطار!

سایه محرومیت بر سر غلامی؛ فقط یک اخطار!

آی اسپورت – عارف غلامی مدافع استقلال که شنیده می‌شود به تازگی به دلیل برخی حواشی به وجود آمده از تیم ملی امید کنار گذاشته شده است، محرومیت تعلیقی مربوط به دربی بابت اعتراض به داور را در پرونده دارد. بعد از دربی و در حالی که گزارش خاصی از داور این بازی به کمیته انضباطی نرسیده بود، مسئولان کمیته انضباطی با مرور فیلم بازی، مدافع استقلال را دو جلسه از همراهی تیمش محروم کردند، دلیل این محرومیت هم به زعم کمیته انضباطی دست زدن عارف برای داور بازی بود! این حکم در حالی برای غلامی صادر شد که این بازیکن روی نیمکت بود و در زمین بازی حضور نداشت.

بعد از این اتفاق مدافع استقلال در مصاحبه‌ای عنوان کرد که دیگر به قضاوت داوران لیگ اعتراضی نمی‌کند اما غلامی این مصاحبه اش را به دست فراموشی سپرد و در بازی استقلال و سپاهان در صحنه‌ای که داور بازی خطای او را روی بازیکن سپاهان گرفت به شدیدترین شکل ممکن به داور بازی اعتراض و بار دیگر همان حرکت را تکرار کرد.

عارف غلامی بعد از گذشت چند هفته از لیگ نشان داده که از نظر فنی بازیکن تاثیرگذاری است که استقلال می تواند روی او حساب کند. مدافع آبی ها باید که تمرکز بیشتری روی حرکاتش در زمین مسابقه داشته باشد و فراموش نکند که سایه محرومیت همچنان روی سر اوست و حرکاتش زیر ذره بین قرار دارد. حالا که استقلال روند رو به رشدی را طی می کند و به جمع مدعیان قهرمانی پیوسته است، با وجود کمبود مهره، به تک تک بازیکنانش برای رسیدن به موفقیت نیاز دارد. بازیکنان استقلال نباید هیچ خللی در مسیر رسیدن به این هدف ایجاد کنند.

۹ ۱  
آی اسپورت
2019-12-02 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۰
طبق آمار متریکا بهترین مدافع لیگ هست ،ببینید میتونید محرومش کنید،سپاهانیا به خاطر اینکه هوادارای استقلال رو دعوت به تشویق کرده میگن حرکتش زننده است،شماهم بخاطر یه اعتراض خواهان محرومیتش هستید،ولی شجاع خلیل زاده فصل پیش پنج بار توبیخ شد،بدون محرومیت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر