فهرست
برانکو در کنفرانس؛ کاندیدای اصلی قهرمانی هستیم
برانکو در کنفرانس؛ کاندیدای اصلی قهرمانی هستیم

برانکو در کنفرانس؛ کاندیدای اصلی قهرمانی هستیم

آی‌اسپورت- سرمربی پرسپولیس کلافه از تساوی دقایق پایانی برابر سپاهان و از دست رفتن برد خارج از خانه در نشست خبری حاضر شد اما همچنان نسبت به قهرمانی پرسپولیس کاملا امیدوار است. صحبت‌های برانکو را در زیر می‌خوانید.

می توانستیم برنده شویم
یک بازی با کیفیت و تلاش زیاد را دیدیم. طبیعی است که می‌خواستیم پیروز شویم. ما همیشه برای برد به میدان می‌رویم. تغییری نخواهیم داشت. زمانی که ۲ بر یک بودیم هم شانس داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم. تیمم پخته بازی کرد.

روی هر دو گل سپاهان اشتباه داشتیم
روی هر دو گل سپاهان، اشتباه داشتیم و همین‌طور است دیگر. فوتبال پاسخ اشتباهات است. در آستانه بازی با الهلال نشان دادیم که تیم با کیفیتی هستیم. در بازی اول باید یک نتیجه قابل قبول مقابل الهلال بگیریم.

نمی شود اشتباه نکرد
اگر در فوتبال اشتباه نباشد نتیجه همیشه صفر - صفر می‌ماند. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم و بازی را تحت کنترل داشتیم، دو گل زدیم و موقعیت‌های دیگری نیز به وجود آوردیم. مسلم است سپاهان که در 10 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده، مربی خوبی دارد و در کنار ما از بیشترین ملی‌پوش بهره می‌برد، عملکرد خوبی داشته باشیم. ما انتظار داشتیم که بازی سختی را پیش رو داشته باشیم، اما حیف شد پیروز نشدیم.

ربیع خواه جانشین خوبی برای کمال است
کمال حق بازی مقابل الهلال را ندارد و به همین دلیل از این بازیکن استفاده نکردیم. ربیع‌خواه هم امروز در این پست بسیار خوب بازی کرد. او تعویض شد تا برای بازی با الهلال آماده باشد.

کرانچاردر سپاهان زمان می خواهد
سپاهان تیم خوبی را با بازیکنانی مانند ساسان انصاری، علی کریمی، عزت‌الله پوقاز و... بسته است. طبیعی است که این تیم به زمان نیاز دارد تا یکدست شود و بازیکنان ایده‌های مربی را جذب کنند.

کاندیدای اصلی قهرمانی هستیم
ما به سیاه جامگان امتیاز دادیم و در خانه به پیکان باختیم اما بازی امروز نشان داد که کاندیدای اصلی قهرمانی ما هستیم. الان هفته هفتم است و ۲۳ هفته دیگر مانده و امتیازات زیادی هم در پیش است. ما سخت ترین شرایط بازی را نسبت به رقبا را داریم چرا که در آسیا بازی می کنیم اما افتخار می کنیم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم. حتی با وجود اینکه ترافیک زیادی در بازی ها داریم اما خوشحالیم.

تنها تیم بومی لیگ قهرمانان هستیم
الهلال بیشترین قهرمانی آسیا را دارد. حداقل ۶۰ قهرمانی دارند و تقریبا یک پای نهایی لیگ قهرمانان هستند. چند میلیون دلار برای یک بازیکن هزینه می کنند و پتانسیل بالایی دارند. طبیعی است که بقیه بازیکنان این تیم خطرناک هستند اما ما افتخار می کنیم که تنها تیمی در آسیا هستیم که عملا با بازیکنان بومی تا اینجا رسیده ایم.

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-09-21 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مصطفی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
این آرامش برانکو هم بعضی وقتا بدجوری روی اعصابه. آقا بیرانوند دولنگی تر زد به نتیجهبعد میگی طبیعیه؟ والله قسم منم باشم اونجوری از دروازه نمیام بیرون که این احمق اومد
محمد
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
داداش توو رسانه ها که نباید فشار بذاره روو بازیکن
توو تمرینا و جلسات آنالیز اشتباها مرور می شه
No One
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
انتظار داشتی بازیکن خودشُ قبل از بازی مهم با الهلال بشوره بذاره کنار و خوار و خفیف کنه؟
الآن وقت انتقاد کردن و تنبیه بازیکنا نیست. باید نیمه پُر لیوانُ دید. می تونستیم با 3 گل اختلاف سپاهان رو شکست بدیم ولی نشد. فرصت برای جبران زیاده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر