فهرست
سیدجلال بالاتر از رونالدو می‌پرد آقای کریمی؟
سیدجلال بالاتر از رونالدو می‌پرد آقای کریمی؟

سیدجلال بالاتر از رونالدو می‌پرد آقای کریمی؟

آی اسپورت - علی کریمی حرف‌هایی می‌زند که دیگر به طور کامل دور از منطق است و باعث شده تا هواداران هم علیه‌اش موضعگیری کنند. او بعد از خط خوردن سیدجلال از تیم‌ملی برایش نوشت: «سیدجان مقصر خودتی. وقتی هفته هاست آقا.... داره میزنه تو سره بازیکنان ما که نمی تونن با رونالدو بپرن سر بزنن، هیچکدومتون جواب این یارورو ندادین....»

آقای کریمی، این حرف‌ها شوخی است یا جدی؟ چطور توقعی داری سیدجلال چنین حرفی بزند؟ او به خودش می‌تواند دروغ بگوید؟ کدام بازیکن ایرانی است که در سطح رونالدو بتواند بازی کند؟ کدام مدافعی است که می‌تواند ادعا کند رونالدو را مهار می‌کند؟ حتی بهترین مدافعان جهان هم همواره از کریس تعریف می‌کنند و با ترس و لرز مقابلش بازی می کنند. توقع داشتی سیدجلال مصاحبه کند و بگوید کی‌روش حرف مفت می‌زند و او بالاتر از رونالدو می‌پرد؟! حداقل از کریمی که در بایرن بازی کرده توقع می‌رود از این حرف‌ها نزد. او حالا شبیه به کسی است که همه چیز را می‌دانسته و مدام پند و نصیحت‌هایی برای همه دارد. او از همین پند و نصیحت‌ها برای نکونام و پیروانی و ... هم داشت.

نمی‌توان منکر این شد که خط خوردن سیدجلال و وریا اتفاق عجیبی بوده است ولی بدتر از این اتفاق، حرف‌هایی است که علی کریمی به زبان می‌آورد. دیگر همه به این باور رسیده‌اند مشکلات کریمی با کی‌روش شخصی است و قرار نیست کمکی به منافع ملی کند. کریمی مجبور شد کامنت‌های همین پست آخر خود را ببندد. خیلی از هواداران حتی پرسپولیسی‌ها گلایه داشتند که چرا او در آستانه جام‌جهانی اینطوری رفتار می‌کند؟ در نهایت او مجبور شد کامنت‌ها را به خاطر حجم بالای انتقادها ببندد. آیا کریمی نمی‌خواهد حداقل به خاطر منافع ملی سکوت کند؟

خبرآنلاین

۲۴ ۱۵  
آی اسپورت
2018-05-21 15:58:00
نظر دهید

۱۵ نظر
دامون
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
مهدوی کیا همین پست کریمی رو لایک کرده و من فکر نمیکنم تو حوزه فوتبال از مهدی کیا ملی تر داشته باشیم. در هر صورت اهالی فوتبال که در بطن ماجرا بودن خبر هایی دارن که ماها نداریم.
امیر
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
زیاد به خودت نگیر آی اسپورت ورزژن جدید حسن روشن و مالیلی کهنه
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
جناب نویسنده باهوش نابغه!!
این ها کنایه ست. می فهمی؟ کسی انتظار نداره سیدجلال بره اون کارو بکنه. خود کریمی هم منظورش این نبوده. سید جلال هم همچین برداشتی نکرده. فقط توی آی کیو اینقدر گیجی که نفهمیدی. به خاطر همین گیج بودنت هم هست که طرفداری کیروش رو می کنی. کیروش مرد.
**
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
تو قلب ما جاودانه هست.چون زد کاسه کوزه ی فوتبال علی اصغری شما ها را پشم کرد.همین برای محبوبیتش کافیه.
۴
KAVEH
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
من نمی دونم تا کی می خوایم به بهانه های مختلف از این دلال موزامبیکی دفاع کنیم؟؟ این ادم نشون داده که عقده های شخصی خودش رو وارد کارش می کنه و شک نکنید دلیل خط خوردن سید جلال و وریا فنی نیست! این هم مثل خیلی از چیزای دیگه یک روز بر ملا خواهد شد صبر داشته باشید فداییان جناب کیروش!بعد هم هی می گید انتقاد نکنید حرف نزنید روحیه تیم میاد پایین جمع کنید بابا خودتون رو فکر کردید واقعا این تیم می تونه از گروه خودش صعود کنه؟ شک نکنید این تیم با سه شکست و صفر امتیاز از جام جهانی بر می گرده دیگه چهارم شدن و ته تهش گرفتن یک امتیاز از مراکش دیگه این حرفا رو نداره!در اینکه لحن کریمی خیلی اوقات ممکن جالب نباشه شکی نیست اما این مرد خودش با دست خودش تیم ملی رو تکه و پاره کرد تیم ملی شده ملک شخصی این اقا و نوچه هاش! ۲ سال ۳ سال داره روز و شب تلاش می کنه هواداران پرسپولیس رو مقابل برانکو قرار بده حالا از برانکو کشید بیرون نوبت شفره! تمام کینه و عقده ی این بابا از زمانی شروع شد که استقلال و پرسپولیس حاضر نشدن بدون ملی پوشان تو اسیا بازی کنن که هر دو باشگاه کار بسیار بسیار حرفاه ای و درستی انجام دادن! حالا این بابا ۶ روز زودتر هم ملی پوشا رو داشت فرقی نمی کرد باز هم با سه شکست از جام جهان حذف خواهیم شد با بازی های فوق العاده کسل کننده! حالا فحش بدید و بد و بیراه بگید از جام جهانی لذت ببرید اما امیدی به این تیم و این فرد عقده ای نداشته باشید! امیدوارم بعد از جام جهانی وحدت و یکپارچگی به تیم ملیمون برگرده و شر این دلال کم بشه!
serezo
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
کیروش انلاین ( ماله کش انلاین)توهم زده ، حجم بالای انتقادات زیر پست علی کریمی، اینارو از کجاشون در میارن خخخ ، پستی که حدود 500 هزارتا لایک خورده در حالی که پستای قبلیش نهایتا 300 هزار لایک خورده ....این حجم از ...بی نظیره توسط خبر انلاین
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
از قول هوادارا حرف نزن .‌من به شخصه نه تنها موضعم علیه آقای علی کریمی نیست بلکه حمایتشم میکنم .
شما کج عقلی نمیفهمی اونو به همه جامعه بسط نده . منظورش این نیست که جلال اندازه کریس میپره منظور احمقانه بودن حرفه .
حالا آقا اصلا یه سوال . مگه نمیگه کریس خیلی میپره؟ مگه نمیگه پرتغال خیلی خفنه؟ پس چرا وقتی سرمربی این تیم بود با همین رونالدو اون بازی های افتضاحو انجام داد آخرم حذف شد؟ همین ننه من غریبم بازیا رو تو پرتغالم انجام میداد اونجا رو مثل اینجا ریخته بود به هم ولی اونا هم موقعی متوجه شدن که دیگه کار از کار گذشته بود . حالا همون پروسه داره برای ما تکرار میشه . وقتی میفهمیم گول خوردیم که دیگه کار از کار گذشته و تبدیل به عروس جام جهانی شدیم .
بعد از ما هم از تیم بعدی جناب کیروش خواهید فهمید که چقد این مربی رو تو دنیا قبول دارن!! البته یه عده عمرا تا آخر عمرشون چیزی بفهمن :)
آی کیروشی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۸
کاش اسمت رو میذاشتی آقای نویسنده!
....
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۲۴
هرهرهرهرهر.
ناشناس
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
همه ی مدافعان با یار گیری مستقیم می توانند مثل گرفتن همزمان مسی دیماریا توز توسط سه دفاع ولی تو فوتبال اروپا به خاطر کار تیمی حریف این کار رو نمی کنن چون با آوردن مهاجم بعدی تمامی نقشه ها نقش بر آب میشود
۳
آنتی شومن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۷
کریمی میناوند درخشان و روشن و... .همشون معلوم الحال هستن.اینقدر بگید تا زبونتون چوب بشه.کسی برای افکار پوسیده شما تره خورد نمیکنه.اسطوره!!!!خخخخخخ.کلمه اسطوره برازنده امثال کلانی هاست نه تو تازه بدوران رسیده که برکت این فوتبال که حالا شدی رابین هودش جیبت رو پر کردی.یادش رفته چه بلایی سر برانکو تو تیم ملی آورد.
سوشاتاجی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۷
یارو ؟!!!!!!!!!!!؟؟؟جل الخالق
۵
آرش6
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
نکنه روزبه چشمی بالاتر میپره ؟؟؟
((
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
ماستمالی انلاین وارد میشود! منظور کریمی مشخصا سیدجلال نبود کل بازیکنان تیم ملی بود که کیروش تو سرشون زد
Vahid
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۸
کریمی رسما داره با این رفتاراش یار جم میکنه واسه خودش:) مثل بچه هایی که با یکی‌لج‌میکنن هر کاری میکنن که حالشو بگیرن:)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر