فهرست
آمار صادقیان مقابل استقلال: پیامی که کامل نرسید!
آمار صادقیان مقابل استقلال: پیامی که کامل نرسید!

آمار صادقیان مقابل استقلال: پیامی که کامل نرسید!

آی اسپورت- پیام صادقیان در بازی با استقلال بهترین فرصت را داشت تا دوباره دیده شود. بازیکنی که در این فصل سه بار گل زده است و سه پاس گل ارسال کرد. اما هیچ کدام از آن گل و پاس‌گل‌ها نمی‌توانست به اندازه یک حرکت مثبت در بازی با استقلال، پیام را به تیترها برگرداند. اتفاقی که از سوی صادقیان رخ نداد. 

دقت پاس پیام صادقیان در بازی مقابل استقلال 73% بود. پیام در بازی مقابل استقلال پانزده پاس داد که چهارتای آن به مقصد نرسید. مطابق انتظار صادقیان در نبردهای هوایی موفق نبود و هر دو دفعه‌ای که با یار مقابلش به هوا پرید، در زدن ضربه اول موفق نبود. یک بار پیام در این بازی متحمل خطا شد. خطایی که روی ضربه ایستگاهی خودش، موقعیت خطرناکی را ایجاد نکرد. شماره یازده ماشین سازی در این بازی دو بار شوت زد که هیچ کدامش در چارچوب دروازه رحمتی نبود. یک قطع توپ، یک دفع توپ، یک تکل موفق هم از آمارهای دفاعی پیام در این مسابقه بود. صاقیان یک بار اقدام به دریبل کرد که در اجرای کامل آن ناکام بود. در کنار این که صادقیان یک بار توپ را هم لو داد. آماری که از هافبک تکنیکی ماشین سازی، یک ناکام ساخت. 

پیام صادقیان آخرین فرصت‌هایش برای بازگشت به فوتبال را از دست می‌دهد. 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-02-03 14:06:00
نظر دهید

۱ نظر
واقع بين
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
بهتر ... لوس از خودراضي كه فقط ادعا داره !!!! در ضمن بهش بگيد اينقدر هم چاپلوسي لنگيها رو نكنه ... اين سياستها ديگه نخنما شده كسي راهش نميده ... زرت !!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر