فهرست
این استقلال، پرسپولیس دو سال پیش است
این استقلال، پرسپولیس دو سال پیش است

این استقلال، پرسپولیس دو سال پیش است

آی اسپورت – تغییرات جدید و ناگهانی قطعا در کوتاه مدت جواب نخواهد داد و نیاز به زمان دارد. ترکیب استقلال نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته است. به خصوص در جلوی زمین این تیم شاهد تغییراتی اساسی بوده‌ایم. استقلال سال‌ها در خط حمله خود آرش برهانی را داشت و در سال‌های اخیر هم سجاد شهباززاده مهاجم اصلی این تیم بود. اما امروز هیچکدام از این دو نفر در تیم حضور ندارند. حتی هافبک‌های این فصل استقلال هم در فصل گذشته کمتر در ترکیب اصلی این تیم قرار می‌گرفتند و می‌شود گفت آبی‌ها در خط جلوی خود کاملا دگرگون شده‌اند. کاوه رضایی، علی قربانی و بازیکنان دیگری مثل مجتبی حقدوست هم در اولین سال حضور خود در استقلال به سر می‌برند و برای جا افتادن در ترکیب به فرصت بیشتری نیاز دارند.

نمایش استقلال در مقابل سپاهان امیدوارکننده بود. به خصوص در فاز حمله آبی‌ها خوب کار کردند و اگر به همین روند ادامه بدهند می‌توان از آنها انتظار نتایج بهتری داشت. شاگردان منصوریان در حملات خود از نقشه‌های متفاوتی مثل بازی ترکیبی و حرکت در عمق و حرکات انفجاری استفاده کردند و دیگر فقط به جناح راست خود متکی نبودند، اگر چه که تک گل این تیم باز هم روی یک ارسال از سمت راست به دست آمد. این تیم باز هم باید روش‌های مختلفی را برای رسیدن به دروازه حریفان انتخاب کند تا دچار مشکل نشود.

استقلالی که در بازی با سپاهان دیدیم شباهت زیادی به پرسپولیس دو فصل پیش دارد. پایه‌های پرسپولیس این فصل هم از همان زمان ریخته شدهو این تیم با زمان دادن به کادر فنی و بازیکنان خود به جایی رسید که امروز سزاوارانه صدرنشین لیگ برتر است و بی‌شک استقلال هم می‌تواند به جایی برسد که امروز پرسپولیس رسیده است. در این میان هواداران این تیم هم باید صبور باشند و این فرصت را به کادر فنی و مسئولان باشگاه بدهند تا استقلال به جایگاه مناسب خود برسد.

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2016-12-27 14:17:00
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
منصوریان با یه بازی جوگیر شده داره تیم رو واسه دسته یک میبنده!
بهنام
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
چ اصراریه کیسه رو میچسبونن ب پرسپولیس موندم

باو کیسه رو نچسبونید ب پرسپولیس اصلا بچسبونید ب تیمای اروپایی ولی ب ما نچسبونید این داغونا رو
محسن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
با یک بازی کیسه ها رو به پرسپولیس چسبوندن کار اشتباهی ه...اما از طرفی خوشحال کننده است که پرسپولیس امروز الگو شده برای همه تیم ها ...جوانگرایی .مبارزه با بازیکن سالاری ..دانش فنی بالا ..اتحاد بین بازیکنان بعد از فوت ناگهانی کاپیتان تیم ....و پربودن سکوهای ورزشگاه پرسپولیس و به یک تیم معقول تبدیل کرده .....هیچ کدوم از این فاکتورها در تیم کیسه و در بیست سال اخیر تاریخ این باشگاه از دوره فتح الله زاده به این ور وجود نداشته ......کیسه اگه جوانان برزیل و ارژانتین و بیاره باز هم در جا می زنه ...چون فرهنگ بازیکن سالاری ...باند بازی و دلالی ..دانش فنی پایین ..عوام فریبی ...سکوهای خالی ...هواداران مجازی ...در این تیم وجود داشته ..داره وخواهد بود ....برای محبوب شدن در این تیم کافیه به رقیب توهین کنی یک شبه در نز هواداران این باشگاه تبدیل به اسطوره می گردی .....شما هر چقدر هم ضعف فنی داشته باشی چه از نظر مدیریتی ..چه در سمت مربی گری و یا بازیکن ...و چه حتی با انجام خیانت و یا ضربه زدن به این باشگاه در صورت کری خوانی و یا توهین به رقیب سنتی تبدیل به محبوب قلبهای عوام ساه لوح و هواداران غیر حرفه ایی و احساسی این باشگاه می شوی ...این فرهنگ متاسفانه بعد از ورود فتل ترقه به این باشگاه که کارنامه اون فقط ترکوندن ترقه بوده به وجود اومد ......
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر