فهرست
فولاد نکونام بالاتر از آسیایی‌ها
فولاد نکونام بالاتر از آسیایی‌ها

فولاد نکونام بالاتر از آسیایی‌ها

آی اسپورت - برای کسب دومین پیروزی متوالی فولادی‌ها در خانه و فولاد آره‌نا، شاگردان نکو باید پذیرای ماشین سازی می‌بودند؛ خیلی زود اما حریف تبریزی فولاد، آن‌ها را غافلگیر کرد و توکلی از تیم سابق‌اش انتقام گرفت و ماشین سازی را پیش انداخت. البته که فرشاد احمد زاده خیلی زود با ضربه سر گل تساوی را زد تا نکونام به دومین کامبک در کم‌تر از یک هفته برای تیمش امیدوار شود. اوضاع دقیقا برای فولادی‌ها به مانند دوئل پرحاشیه‌شان با استقلال پیش رفت و آن‌ها توانستند در نیمه دوم گل برتری را هم وارد دروازه لک کنند و گل‌زن آن‌ها هم کسی جز شیمبای برزیلی نبود؛ کاپیتان فولادی‌ها که توانست به عنوان آقای گلی تیمش در لیگ نوزدهم برسد.

اما در واپسین دقایق بازی یک اتفاق عجیب باعث شد تا کاپیتان گلزن فولادی‌ها راهی خط دروازه شود! شهاب گردان که به دنبال حفظ نتیجه بود، در دقیقه 88 سرانجام کاسه صبر داور را لبریز کرد و در شروع مجدد بازی تعلل زیادی داشت و باعث شد تا دو اخطار پیاپی را سیدرضا مهدوی به او بدهد و با کارت قرمز از زمین اخراجش کند؛ هر چند احسان مرادیان ذخیره گردان روی نیمکت نشسته بود اما نکونام پنج تعویض‌اش را انجام داده بود و نمی‌توانست او را به میدان بفرستد.

اتفاقی که باعث شد تا لوسیانو پریرا که گل برتری تیمش را هم در دوئل امشب زده بود، راهی دروازه شود و دقایق پایانی را در درون دروازه تجربه کند؛ تجربه‌ای جالب توجه برای مهاجم کهنه‌کار سرخ‌پوشان اهوازی و اتفاقاتی باور نکردنی که در شب دومین برد و البته دومین کامبک‌ متوالی فولادی در فولاد آره‌نا خالی از تماشاگر رخ داد. در نهایت این بازی با نتیجه 2-1 به نفع فولاد تمام شد تا آنها بالاتر از استقلال و تراکتور و شهرخودرو موقعیتی عالی برای خود دست و پا کرده باشند.

۳    
آی اسپورت
2020-06-30 00:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر