فهرست
سعی و خطای منصوریان ادامه دارد: بی امید!
سعی و خطای منصوریان ادامه دارد: بی امید!

سعی و خطای منصوریان ادامه دارد: بی امید!

آی اسپورت- در فاصله 72 ساعت به بازی استقلال و العین، علیرضا منصوریان هنوز زوج فرشید باقری برای حضور در مرکز زمین استقلال را نشناخته است و در حال ادامه دادن به سعی و خطاهایش است.

در تمرین امروز آبی ها، منصوریان از دو نفر به عنوان زوج باقری در نقش هافبک دفاعی بازی کرد تا مشخص شود ابهام هنوز رفع نشده است. در بازی درون تیمی، ابتدا مجید حسینی یک خط جلوتر آمده و کنار فرشید باقری در خط دوم قرار گرفت. سپس منصوریان، فرشید اسماعیلی را جانشین حسینی کرد.

حسینی نسبت به اسماعیلی، سابقه کمتری در بازی به عنوان هافبک دفاعی دارد اما در همان تک بازی اش نشان داد می تواند گلیم استقلال را از آب بیرون بکشد. اسماعیلی فصل قبل و بعد از مصدومیت چشمی، یک خط عقب رفت و به عنوان هافبک دفاعی کنار ابراهیمی قرار گرفت و نمایش خوبی داشت.

مهمترین مشکل منصوریان در حال حاضر استفاده از اسماعیلی به عنوان هافبک دفاعی است. با این تصمیم، استقلال در نیمه زمین حریف بدون یک هافبک پاسور همه فن حریف می شود چون بدون اسماعیلی، احتمالا یکی از بین مجتبی حقدوست یا جابر انصاری باید این وظیفه را انجام بدهند که هر دو نفر فاقد معیارها و استاندارهای لازم برای بازی در این پست هستند. بدون اسماعیلی هم، بازی دادن به مجید حسینی ریسک بالایی دارد چون او باید عمر عبدالرحمان را مهار کند که بعید است بازیکنی با این توانایی باشد.

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-05-19 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۵ نظر
ALI MANSOOOOOOOOOR
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
جابر بازیسازه نه بال ..بهتره فرشید هافبک دفاعی وتیسته عبدالرحمانو جمع کنه جابر طراح وایسه
۲
فرهاد
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
سعى و خطا غلطه عزيزجان - تحريريه محترم اى اسپرت - اون عبارتى كه مورد نظرتونه صحيح و خطا است نه سعى و خطا...!
۲ ۲
Erfan60
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۱۱
خیلی باسوادی پسرسعی وخطادرسته این به اصطلاحه
۴
سرور لنگ
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
آزمون و خطا ( trial and error)
۲
فرهاد
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
جناب عرفان ٦٠ ، توضيحاً در رياضيات روشمندى مشخصى براى دستيابى به پاسخ برخى مسائل وجود داره كه با دادن عددها و فاكتورهاى مختلف و متفاوت به پارامترهاى معرفى شده اما نامعيّن كه بدان صحيح و خطا مى گويند در صدد يافتن نزديك ترين جواب به مچهول مسئله مى باشند هرچند اين توضيح كوتاه و ناكافى قطعاً براى مخاطبين اماتور گويا نخواهد بود اما امكان پرداختن بيشتر و تفصيلى به موضوع در سايتى ورزشى منطقاً مقدور نيست . ضمناً در متدولوژى علوم تجربى يكى از راهكارهاى إثبات يا ابطال نظرات و فرضيه ها روش موسوم به ازمون و خطا مى باشد . توجّهاً چيزى بنام سعى و خطا نداريم و تركيب مذكور غلط مصطلحى است كه متاسفانه مكرّراً نيز استفاده ميشود و قاعدتاً منشاء و عامل اين اشتباه مصطلح درك نادرست عبارت يادشده از طريق شنوايى است كه صحيح و خطا را سعى و خطا مى پندارند در خاتمه به شما دوست عزيز ناديده توصيه ميكنم جهت صدور حكم قطعى براى هر موضوع اندكى احتياط نموده و پس از اطلاع مكفى از موضوع قضاوت فرماييد . ممنون
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر