فهرست
زیدان نه، مورینیو برای تیم ملی خوب است!
زیدان نه، مورینیو برای تیم ملی خوب است!

زیدان نه، مورینیو برای تیم ملی خوب است!

آی اسپورت – کمتر کسی ادعای صف کشیدن زیدان، مورینیو، کلینزمن و ... را برای حضور در تیم ملی ایران را باور کرده است. ادعایی که توسط مازیار ناظمی مطرح شد. با این حال ابراهیم تهامی پیشکسوت فوتبال ایران نظر متفاوتی دارد. او در گفتگو با خبر ورزشی حرف‌های جالبی درباره تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا و جانشین احتمالی کارلوس کی‌روش زده است. گزیده این صحبت‌ها را بخوانید:

آدم عاقل مقابل ژاپن ۱-۴-۱-۴ بازی نمی‌کند

بازی با ژاپن را به خاطر اشتباه تاکتیکی کی‌روش واگذار کردیم. من داشتم از شبکه ورزش بازی را پیگیری می‌کردم که وقتی ترکیب را دیدم، زدم به پیشانی‌ام و همان قبل از مسابقه گفتم‌ای داد بازی را باختیم! هیچ موقع آدم عاقل مقابل ژاپن ۱-۴-۱-۴ بازی نمی‌کند و نباید کی‌روش ۱-۳-۲-۴ را تغییر می‌داد. شما اگر بازی را کامل نگاه کرده باشید متوجه می‌شوید که از اول بازی از توپ‌های بلند استفاده می‌کردیم که اکثر آن‌ها را بازیکنان ژاپن برگشت می‌دادند. وقتی تیمی از توپ‌های بلند به نتیجه نمی‌رسد، باید تغییر تاکتیک دهد. من نمی‌دانم دستیاران کی‌روش چه کار می‌کردند و کجا بودند؟!

پول بدهیم مورینیو با سر می‌آید!

به نظر من زیدان برای تیم ملی خوب نیست و اگر مورینیو را بیاورند بهتر است. اگر پول بدهند او با سر می‌آید! اگر او را بیاورند قطعا در تیم ملی هم جواب می‌دهد. او خوب می‌داند راه کی‌روش را کمی بهتر ادامه دهد. البته امثال قلعه‌نویی و دایی هم می‌توانند به تیم ملی کمک کنند.

خبر ورزشی

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-02-04 15:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۴۹
خخخخخخخخ
۴
nima bagheri
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
کلا برا این منگل فرقی بین مورینیو و قلعه نویی و دایی نیست:))
ولی باید مربی ای بیاد که راه فلسفی و سبکی کی روش رو ادامه بده و از این جهت گزینه ایده آل مورینیو است ولی شدنی نیست 2
۴
ostad
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
یا خود خوداااااا!! اینا از کجا اومدن دیگ؟! میگه همون موقع ترکیبو دیدم زدم تو سرم ترکیب مثل همه ی بازی های قبل بود تو از کجا فهمیدی این بازی باید بزنی تو سرت!!میگه پول بدیم مورینیو با سر میاد‌ . خدا شفاش بده. ‌گاد بلس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر