فهرست
بازیکنی با رضایتنامه ۱/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی!
بازیکنی با رضایتنامه ۱/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی!

بازیکنی با رضایتنامه ۱/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی!

آی اسپورت - فکر می‌کنید گران قیمت‌ترین بازیکن فوتبال ایران چه کسی است؛ احسان حاج صفی؟ مارکو بودیمیر (در صورت عقدقرارداد با پرسپولیس)؟ الحاجی گرو؟ کی روش استنلی؟ کوین کنستانت؟ مرتضی تبریزی؟ اشکان دژاگه؟ و... هر کدام از این بازیکنان در بین شایعات، مهره‌های گران قیمتی به حساب می‌آیند، اما شنیدیم یک بازیکن در باشگاه شهرستانی توپ می‌زند که قیمت رضایتنامه اش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است! این بازیکن از سه باشگاه به صورت همزمان پیشنهاد دریافت کرده، اما باشگاه تحت قراردادش فقط یک شرط برای جدایی مهاجم مورد اشاره دارد؛ خریداران باید رقم یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فقط بابت رضایتنامه این بازیکن پرداخت کنند.

طبق شنیده‌های ما، این باشگاه فقط برای همشهری خود تخفیف ۳۰۰ میلیونی بابت رضایتنامه قائل شده وگرنه سایر باشگاه‌ها کمتر از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پیشنهاد بدهند، مورد قبول واقع نمی‌شود. از طرف دیگر، مدیربرنامه‌های این بازیکن هم اعلام کرده با باشگاه‌های دیگر فقط قرارداد یک سال و نیم امضا می‌کند و برای هر فصل ۲ میلیارد تومان ارزش قرارداد خواهد بود. یعنی به ازای یک فصل و نیم، ۳ میلیارد تومان که باید این مبلغ را به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون رضایتنامه اضافه کرد. بازیکن مورد نظر، یک وینگر تکنیکی و گلساز است که بدون تردید، گرانقیمت‌ترین رضایتنامه را بین بازیکنان ایرانی از آن خود کرده آن هم در شرایطی که برخلاف خارجی ها، قرار نیست به دلار پول بگیرد.

خبر ورزشی

۳ ۶  
آی اسپورت
2019-01-12 14:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حسن
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۰
محمدرضا حسینی. ذوب آهن.
علیرضا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
حتما منتظره تا وزیر ورزش باز پا پیش بذاره و این یکی رو هم برای تیم عزیز دردانه وزارت (کیسه آبی) بخره! تبریزی رو که خوب دادند این یکی هم روش!
امید از تفت
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
بازیکن ذوب آهن هست. اسمش هم فکر کنم محمدرضا حسینی هست.
تیم میلی کیروش تیم ملی نیست!!
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۴۲
احراز هوییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
۴
...
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
وزیر رضایت نامه 2 میلیاردی هم واسه کیسه ها گرفته
موراتا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
تیمی که بازیکنش رو بعد از تماس وزیر یک و نیم میلیارد انداخته به استقلال چرا نتونه با همون روش این یکی رو یک میلیارد و ششصد آب کنه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر