فهرست
آمار استثنایی رودریگو؛ زنگ خطر برای بیل
آمار استثنایی رودریگو؛ زنگ خطر برای بیل

آمار استثنایی رودریگو؛ زنگ خطر برای بیل

آی اسپورت - رئال مادرید دیشب موفق شد با نتیجه قاطع ۵-۰ از سد لگانس عبور کند. گل اول کهکشانی‌ها در این دیدار توسط رودریگو، پدیده جوان و برزیلی این تیم، به ثمر رسید. دیدار مقابل لگانس دومین بازی پیاپی بود که زین الدین زیدان از این جوان برزیلی در ترکیب اصلی خود استفاده می کند. او همچنین موفق شد دومین گل خود را در رقابت‌های فصل جدید لالیگا به ثبت برساند. رودریگو پیش از این در دیدار مقابل اوساسونا گل اول خود را با لباس سفید رئال مادرید به ثمر رسانده بود. رودریگو در بازی هایی که به میدان رفته عملکرد درخشانی از خود ارائه داده است. او مثل یک وینگر و مدافع کناری می دود و مثل یک شماره ۹ زهردار گلزنی می کند. رودریگو یک دقیقه پس از اولین حضورش در ترکیب رئال موفق به گلزنی برابر اوساسونا شد و دیشی هم دقیقه ۷ بازی با لگانس و در حالی که اولین بازی خود در ترکیب ثابت رئال را تجربه می کرد توانست اولین گل تیمش را به ثمر برساند. در مجموع شش شوت را روانه دروازه حریفان کرده که دو بار منجر به ثبت گل شده است. رودریگو همچنین در فاز دفاعی نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده است.

این پدیده برزیلی در بازی مقابل لگانس ۱۱.۶ کیلومتر دوندگی داشت؛ آماری که برای یک هافبک تهاجمی فوق العاده به نظر می رسد. رودریگو در واقع ترکیبی از قابلیت های لوکاس واسکز، گرت بیل و وینیسیوس جونیور را به نمایش می گذارد. سازگاری این بازیکن ۱۸ ساله با تیم بزرگی همچون رئال مادرید فوق العاده بوده است. این اندازه بلوغ فکری و هماهنگی سریع با ستاره های بزرگ رئال برای بازیکنی که تازه از فوتبال آمریکای جنوبی به اروپا آمده،در نوع خود عجیب به نظر می رسد. او حالا جلوتر از هم وطن خود یعنی وینیسیوس جونیور، در افکار تاکتیکی زیدان قرار دارد.

رودریگو همچنین هماهنگی خوبی با کریم‌بنزما و ادن هازارد پیدا کرده است و همین موضوع او را به گزینه ای ایده آل برای منطقه راست هجومی رئال مادرید تبدیل می کند. رودریگو دیشب پس از بازی درباره پست مورد علاقه اش گفته بود: «من به این مسائل اهمیتی نمی دهم و هیچ ترجیح خاصی برای من در این باره وجود ندارد. من در دیدار مقابل لگانس بازی را در سمت راست زمین شروع کردم اما در ادامه جای خود را با ادن هازارد عوض کردم. من با این موضوع مشکلی ندارم و از آن لذت می‌برم.»

۲    
آی اسپورت
2019-10-31 19:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر