فهرست
واکنش جنجالی استقلالی‌ها به قرارداد وحید امیری
واکنش جنجالی استقلالی‌ها به قرارداد وحید امیری

واکنش جنجالی استقلالی‌ها به قرارداد وحید امیری

آی اسپورت - مدیریت استقلال از بازیکنان خواسته قراردادشان را کم کنند و متولی باشگاه هم از مدیران چنین درخواستی داشته است. استقلالی ها که دیدند تحت فشارند، گفتند چرا برای پرسپولیس چنین شرایطی وجود ندارد؟ حتی بهرام افشارزاده مدیرعامل سابق استقلال برای جواب دادن به حرف های وزیر ورزش درباره ولخرجی در استقلال، گفت پرسپولیسی ها هم پول های زیادی داده اند و قراردادهایشان شفاف نیست. ادعایی که با واکنش طاهری مدیرعامل پرسپولیس مواجه و او مدعی شد که قراردادهایشان کاملا واقعی است.
به نوشته خبرآنلاین، یکی از مسئولان استقلال که نخواست نامش فاش شود، در گفت و گو با خبرورزشی جواب طاهری را داده و گفته: «شما که می گوئید قراردادها واقعی است... ما یک میلیارد و 450 میلیون تومان به امیری می دادیم. حالا او چطوری با شما یک میلیارد قرارداد بسته است؟ واسطه وحید امیری به ما گفت کمتر از یک میلیارد و 700 میلیون تومان نمی گیرد، تازه آن هم بدون آپش های قرارداد.»
این مقام مسئول در استقلال ادامه داد: «تا جایی که ما یادمان می آید وحید امیری مصاحبه کرد و گفت می خواهد برود قطر. او گفت که اولویت اولش پول است. در سنی است که باید پول بگیرد و به خانواده اش هم کمک کند. من می گوئیم هر چقدر به وحید امیری دادید نوش جانش، ولی اینقدر نگوئید ما یک میلیارد تومان به این بازیکن پول داده ایم.» 

 

 

کد خبر: 9408

  ۲  
آی اسپورت
2016-09-29 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی کچل
پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
یک مقام آگاه که نمی خواد نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت که ....
۱
رحماني
پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
مهم اينه که از جيب بيت المال نبوده
از جيب هدايتي بوده، اختيارشو داشته داده
شما که اختيار بيت المال رو نداريد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر