فهرست
قهر و قطع ارتباط کامل بین مسی و بارتومئو
قهر و قطع ارتباط کامل بین مسی و بارتومئو

قهر و قطع ارتباط کامل بین مسی و بارتومئو

آی اسپورت - اینکه مسی در نهایت تصمیم گرفت یک سال دیگر در بارسا بماند، تنها به این دلیل بود که او دوست نداشت کار با باشگاه به دادگاه کشیده شود که در واقع بزرگترین لطف به جوزپ ماریا بارتومئو بود. در نهایت او رئیسی لقب نخواهد گرفت که در دوران او مسی بارسا را ترک کرده است.

بین مسی و بارتومئو ماه هاست که هیچ ارتباطی وجود ندارد. نه این دو ملاقات کرده اند و نه تماسی تلفنی بین شان برقرار شده است. در قضیه کاهش دستمزد بازیکنان نیز این دیگر مسئولان باشگاه بودند که با مسی به عنوان کاپیتان مذاکره کردند و بارتومئو حاضر نشد در این مورد نیز با مسی رودررو شود. این قهر و قطع ارتباط کماکان بر قوت خود باقی است و بارتومئو در کاهش دستمزد جدید نیز حاضر به مذاکره با مسی نخواهد شد و این کار را به دیگر مسئولان باشگاه محول خواهد کرد. اتفاقی که که قطعا به سود بارسلونا نیست و از بخت خوب فوق ستاره آرژانتینی، دیگر چیزی تا پایان دوران ریاست بارتومئو باقی نمانده است و او حداکثر تا ماه مارس بر مسند کار خواهد ماند.

مسی که از دوشنبه هفته گذشته به تمرینات اضافه شده، در دو بازی دوستانه اخیر بارسا برابر ناستیچ و جیرونا به عنوان کاپیتان و از دقیقه اول در زمین حضور داشت و روز گذشته موفق شد دو گل به ثمر برساند. او هنگام خروج از زمین در دقیقه 60 به سمت رونالد کومان، سرمربی جدید بارسا رفت و با او دست داد تا نشان دهد با کادر فنی هیچ مشکلی ندارد. حالا دیگر ثابت شده است که مشکل مسی فقط و فقط شخص جوزپ ماریا بارتومئو است.

۲    
آی اسپورت
2020-09-17 19:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر