فهرست
نقی‌زاده: دو گل به استقلال زدم؛ باز هم می‌زنم
نقی‌زاده: دو گل به استقلال زدم؛ باز هم می‌زنم

نقی‌زاده: دو گل به استقلال زدم؛ باز هم می‌زنم

آی‌اسپورت- هافبک تراکتوری‌ها می‌گوید: «پیش از این در دو دیدار رفت و برگشت به استقلالی‌ها گل‌زنی کرده‌ام و به همین دلیل ترسی از بازی با این تیم ندارم. من باز هم می‌توانم دروازه آبی‌پوشان را باز کنم.» علیرضا نقی‌زاده هافبک جوان تراکتور در مورد دیدار این تیم مقابل استقلال و شرایط فعلی تراکتوری‌ها صحبت کرده است.

صد درصد آماده و پرانرژی هستم

با مصدومیت شدیدی که در فصل گذشته گرفتارش شده بودم فصل قبل را از دست دادم ولی خوشبختانه با فاصله که بین دو فصل افتاد با تمرینات اختصاصی زیر نظر پزشک و مربی اختصاصی توانستم خودم را به آمادگی برسانم و از ابتدای فصل با انرژی در خدمت تیم هستم.

تراکتور از صفر ساخته شده است

همان‌طور که خودتان می‌بینید تراکتور تیمی است که از صفر ساخته شده است و هیچ نشانی از تراکتور سال قبل ندارد. این کار را خیلی سخت می‌کند چرا که نیاز به زمان داریم تا تبدیل به تراکتوری شویم که همه از آن انتظار دارند. البته نیاز به زمان بهانه برای عدم نتیجه‌گیری نیست و در دو هفته گذشته نیز بابت از دست دادن دو امتیاز بازی‌ها شرمنده هواداران شده‌ایم و از این هفته باید جبران کنیم.

توشاک خارجی‌ها را با شناخت قبلی انتخاب کرده

آمار و ارقام نشان می‌دهد که خارجی‌های جذب شده بازیکنان خوبی هستند و با چنین عقبه‌ای تا به حال در لیگ ایران کم دیده‌ایم و وقتی خوش‌بین‌تر می‌شویم که با نظر مستقیم توشاک جذب شده‌اند و اگر با تیم هماهنگ شوند قطعا برای تراکتور وزنه‌های قابل اتکایی خواهند شد.

اشکان و شجاعی انتظارها را بالا بردند

به نظر من خبر تراکتوری شدن اشکان دژاگه و مسعود شجاعی یک شوک به فوتبال ایران وارد کرد. حتی خوش‌بین‌ترین تراکتوری هم انتظار چنین نقل و انتقالی را در این برهه نداشتند ولی خدایی حاج رضا زنوزی برگ برنده را رو کرد و همه شوکه شدند و الان با این دو بازیکن بزرگ انتظارات از تراکتور تازه ساخته شده بالا رفته و وظیفه ما سنگین‌تر شده است.

استقلال را بیش از حد بزرگ نکنید

بعد از بازی با نساجی در میکسدزون در مورد بازی با استقلال سئوال می‌کردند که برایم عجیب بود و این‌که چرا استقلال را بیش از حد بزرگ می‌کنند؟ استقلال هم یک تیم مثل بقیه تیم‌هاست و بازی با این تیم حساسیت خاصی برایم ندارد و البته هواداران ما دوست دارند که در آزادی این تیم را شکست دهیم و ما هم تلاش می‌کنیم که مثل دفعات گذشته این تیم را در آزادی شکست دهیم.

رفت و برگشت گل زده‌ام و باز هم می‌زنم

در سال‌های گذشته به استقلال خوب گل زده‌ام و به نوعی قلقش دستم آمده. فصل گذشته مصدوم بودم ولی پارسال در هر دو بازی رفت و برگشت گل زدم و سال قبل آن بازی رفت بازی کردم و گل زدم و سال قبل‌تر باز هم در بازی با استقلال گل زدم و در کل رفت و برگشت به آنها  گل زدم و این بازی هم اگر خدا بخواهد گل می‌زنم.

 

ورزش سه

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-08-07 20:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سوراختوری
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۲۰
مثل پارسال که جباروف از ۴۰ متری تور دروازه رو جر داد میخواین استقلالو ببرین خخخ
تراختور
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۲۱
تراختور با قدرت میاد و در آزادی میهمان خود را با چهار گل بدرقه می کند استقلال همیشه در آزادی حکم میهمان رو برای ما داشته تیم حکومتی که با کمترین هوادار بیشترین خرج را می کند
تراختور کبیر
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
انشالله
یاشاسین علیرضا
۶۶۶۶۶۶
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۴۷
اصلا از مصاحبش خوشم نیومد
میگه چرا اینقدر از استقلال تعریف میکنید مگه استقلال تیم بزرگیه؟
پس فک کردی [تراکتور] تیم بزرگیه.
۹
Salar
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۲۵
شما دوغت رو بنوش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر