فهرست
ده نکته آماری فیفا؛ ایران بهترین خط دفاعی جهان
ده نکته آماری فیفا؛ ایران بهترین خط دفاعی جهان

ده نکته آماری فیفا؛ ایران بهترین خط دفاعی جهان

آی اسپورت - 36دیدار از 64 دیدار جام جهانی برگزار شده و به روز سیزدهم بازی‌ها رسیده‌ایم؛ جایی که اولین مرحله از دور سوم بازی‌های مرحله گروهی انجام شد و در گروه‌های اول و دوم تکلیف صعودکننده‌ها مشخص شد.

امروز هم تکلیف چهار تیم صعود کننده دیگر مشخص می‌شود ولی یکی از آمار قابل توجه این تورنمنت این است که شاگردان کارلوس کی‌روش تاکنون بهترین آمار موجود در خط دفاعی را به خود اختصاص داده‌اند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی که بیشتر به دلیل افکار تدافعی خود و ایجاد انسجام در ساختار تیمی شناخته می‌شود، همانطور که در دور مقدماتی جام جهانی تنها 2 گل در بازی پایانی برابر سوریه دریافت کرد و در بازی‌های دوستانه نیز عملکرد خوبی به خصوص در خط دفاعی ثبت کرد، به این روند در جام جهانی نیز ادامه داد و با تکیه و تمرکز بر کارهای دفاعی توانست 4 امتیاز از سخت‌ترین گروه جام جهانی کسب کند.


تیم ملی در پایان روز دوازدهم 149 بار به شیوه‌های مختلف نظیر دفع توپ مهاجمان حریف، تکل و همینطور عکس‌العمل‌های بیرانوند موفق به حفظ دروازه خود شده است که از این حیث بهترین خط دفاعی جهان را در میان بزرگان فوتبال دنیا به خود اختصاص داده که بی‌شک نشان از تبحر بالای کی‌روش در فلسفه‌ای دارد که روی آن تاکید می‌کند.

1
1

۷    
آی اسپورت
2018-06-26 18:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر