فهرست
شلیک بدون شادی؛ قاضی در نقش سوپرماریو!
شلیک بدون شادی؛ قاضی در نقش سوپرماریو!

شلیک بدون شادی؛ قاضی در نقش سوپرماریو!

آی‌اسپورت- دو کلین شیت در دو مسابقه ورزشگاه آزادی، یکی از معدود نقاط امیدوارکننده تیم منصوریان بود اما طلسم دروازه آبی‌ها در دیدارهای خانگی، زود به دست مهاجم پدیده شکسته شد. محمد قاضی برخورد کاملا قدرشناسانه‌ای با اولین موقعیت شوت‌زنی‌اش به سمت دروازه استقلال داشت و این توپ را به تور دروازه تیم میزبان رساند. مهدی رحمتی هر چقدر می‌توانست به بدن‌اش کش داد تا مانع گل شدن ضربه قاضی شود اما مهار این توپ برای گلر استقلال ممکن نشد.

قاضی که فصل گذشته رهبر پیروزی نفت تهران در مقابل تیم منصوریان در مسابقه حساس جام حذفی بود، حالا دومین گل‌اش در لیگ هفدهم را وارد دروازه این تیم کرد. او دوران چندان موفقی در استقلال نداشت و بعد از جدایی از این باشگاه، همواره انگیزه فوق‌العاده‌اش را در نبرد با این تیم به نمایش گذاشته است. مهاجم سابق تیم ملی به خاطر انتقال پرسروصدا از پرسپولیس به استقلال، چهره محبوبی در بین هواداران آبی به شمار می‌رفت اما حالا دیگر شنیدن نام قاضی، خاطرات خوشایندی را برای آبی‌ها زنده نمی‌کند. آقای گل فصل گذشته جام حذفی بعد از سپری کردن یک فصل خوب در نفت، حالا یکی از کلیدی‌ترین مردان تیم رضا مهاجری در پدیده است. قبل از مسابقه با استقلال، قاضی تاکید داشت که به هیچ نقشه و برنامه‌ای برای شادی گل در ورزشگاه آزادی فکر نکرده و اولین ثانیه‌های بعد از گل این بازیکن به استقلال نشان داد که این ادعا حقیقت داشته است. او یکی از تماشایی‌ترین گل‌های فصل را با شلیکی غافلگیرکننده به ثمر رساند اما هیچ حرکتی انجام نداد و تنها در همان نقطه‌ای که شوت را به ثمر رسانده بود متوقف شد تا هم‌تیمی‌ها خودشان را به این مهاجم برسانند.

سکوت و خونسردی قاضی بعد از یک گل دیدنی، یادآور شادی‌های گل ماریو بالوتلی بودند. ستاره‌ای که اعتقاد دارد وظیفه‌اش باز کردن دروازه رقباست و هیچکس نباید برای انجام وظیفه‌اش دست به خوشحالی بزند. درست مثل یک پستچی که برای رساندن تک تک نامه‌ها، جشن نمی‌گیرد!

۳۲ ۲  
آی اسپورت
2017-08-22 18:42:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۲۰
کدوم ...این را از استقلال راند؟!!!
۱
تقی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۰۶
قاضی نه بده نه خوب، متوسطه حرکت اش قشنگ بود اما احساساتی نشویم همیشه گاهی گلی میزنه و مدتها خبری نیست، همین البته فعلا که تو فوتبالمون مهاجم خوب نداریم اصلا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر